Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok szép lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok szép lány, rámosolyoghatok attól még valakire az utcán, ha szimpatikus, vagy inkább hagyjam az ilyesmit, mert csak ki fog nevetni magában?

Figyelt kérdés
2015. máj. 18. 22:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

8-as, biztos nem mondod ki hangosan.


De képzeld el azt a csóri szolid lányt, aki hallaná, hogy elküldesz valakit ilyen cigány stílusban. Ő meg arra gondolna: "ne nézz oda, még beléd köt az agresszív barom."

2015. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#12: Nem hordom le, mert látom bizonyos lányokon, hogy nem plázákban, menő divatboltokban, szoláriumban, tengerparton éli az életét. Ignorálom a szép nőket! Csupán ennyi ez elv! Bonyolult, mi?
2015. máj. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Megengedem, hogy mosollyal spékeld meg a sétádat. :D
2015. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tehát akihez te odamész, az legyen megtisztelve, mert elég rondának tartod ahhoz, hogy járj vele?
2015. máj. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Interferencia ***** válasza:
14: Ez ám a csavaros észjárás! :D
2015. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csak bátran. Én pl. kifejezetten örülök, ha rám mosolyog egy lány, akkor is, ha nem egy darázsderekú babaarcú nehézbombázó.
2015. máj. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!