Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb ember miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb ember miért nem tudja értékelni azt, amit kap az élettől?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt a társkeresési területet, megannyi lehetőséget kapnak sokan, főleg nők, és alig ismerek olyat, aki igazán értékelni tudná ezeket az életben. Rengeteg ember tisztában sincs azzal, hogy semmi sem természetes az életben, minden ajándék.
2015. máj. 18. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mindig lehet jobb, több szebb...
2015. máj. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet. Ugye milyen szar?
2015. máj. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert belénk van kódolva, hogy mindig hajtsunk a többre, jobbra. Ez alap. Az más kérdés, hogy valaki szar helyre született vagy elbszta/ták az életét és alcsony a mérce.
2015. máj. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy szar, csak néha olyan egyoldalúnak tűnik. :P Lehetne több egyensúlyi állapot az élet számos területén. :D
2015. máj. 18. 23:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Milyen jó kérdés! Belegondoltam és már is pozitívabban látom magamat. :D
2015. máj. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Lehetne több egyensúlyi állapot az élet számos területén."


No, nem mondod? Tettél már érte? Tett már bárki itt a dolgok javulása érdekében Valamit?

2015. máj. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6: igazad van, jogos a felvetésed. Igyekszem tenni érte, ma megtettem egy igen fontos lépést az életben, eredménye is lett, mármint egyelőre csak részeredmény. De bízom a folytatásban, és megteszek, amit tudok. Ezért is említettem meg, az életben semmi sincs ingyen, minden ajándék, vagy mindenért meg kell dolgozni. Én nem próbálom kivonni magam a felelősség alól, de sokak megteszik ezt, és mégis ugyanannyi jutalmuk van, ha nem több, mint nekem, és sokaknak, holott többet teszünk bele, mint ezek a mákerek. :)
2015. máj. 18. 23:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Meg szabad kérdezni, mit csináltál?
2015. máj. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egy szaktanfolyamon vizsgáztam summa cum laude-vel ma, amivel az életem más irányt vesz majd remélhetőleg. :P Miért?
2015. máj. 19. 00:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert érdekelt.
2015. máj. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!