Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen lányként túl nagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lányként túl nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés

Duci vagyok és elég félénk elsőre.

Olyan srácot keresek, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok, intelligens, tanult, felnőtt gondolkodású, figyelmes, tud szívből nevetni, megbízható, vannak céljai a jövőre nézve. A külseje szinte nem számít, csak annyi, hogy adjon magára.

Ilyen alkatú lányként túl sokat kívánok?


2015. máj. 19. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A szemelyiseged a fontos. Aki duci az letud fogyni es a szerelem ebben sokat segit de aki belul ures azzal nincs mit kezdeni.

18/L

2015. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van nekem is nagyon sok hibám, de szerintem belsőre tudnám nagyjából azt nyújtani, amit én is várok a másiktól. Csak sajnos nem megy az ismerkedés, mert félénk vagyok.
2015. máj. 19. 10:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Onbizalmat ugy tudsz szerezni ha elered hogy tettsz onmagadnak, tornazz kicsit adj magadra tobbet es hidd el menni fog az ismerkedes. Ettol elteroen a kulsonek nem kell befolyasolnia a szemelyiseged en is duci sott en kover voltam mikor megismertem a parom most is van rajtam felesleg de neki elhiheted nem szamitott. Probalj kicsit tobbet ismerkedni rajossz majd hogy nem olyan nagy dolog :)

18/L

2015. máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon kedves vagy :)
2015. máj. 19. 11:27
 5/11 anonim ***** válasza:
az ékezet nélküli hölgynek igaza van!:)
2015. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyok az igényeid. Én pl bírom a duci lányokat, és azért normálisnak tartom magamat :)
2015. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Abban az esetben nem nagyok az igényeid ha a srác is lehet duci aki ismerkedni szeretne veled.


Én nem vagyok az...

2015. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7.: nekem nem számít. Alkatról egy szót nem írtam a kifejtésben.
2015. máj. 19. 13:58
 9/11 A kérdező kommentje:
7.: azt mondjuk nem értem, miért tartottad olyan fontosnak odaírni, hogy te nem vagy az :)
2015. máj. 19. 14:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak egy mell veregetés volt, mert sokáig szenvedtem a zsír leadással.


Amúgy addig senkinek nem kellettem se vékonynak se ducinak. Pedig 90 kiló voltam nem 130.

2015. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!