Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek túl nagyok az...

Szerintetek túl nagyok az elvárásaim 20 éves lányként?

Figyelt kérdés

Ahhoz, hogy valakihez vonzódni tudjak és működjön a kapcsolatunk, számomra az alábbiak fontosak: (nem fontossági sorrendben)


-legyen intelligens, nyitott új témákra, szeressen komoly témákról beszélgetni

-emellett legyen jó a humorérzéke a komolyabb témák mellett szeressen hülyéskedni is, ugratni a másikat

-ne legyen manipulatív, játszmázgatós, hanem őszinte

-legyen határozott, tudja mit akar (ez nem jelent egyet a bunkóval!)

-ne legyen elhízva, legyen minimum 170 cm-es magasságú

-legyenek életcéljai, a jövőben ne nekem kelljen eltartanom

-ne legyen a "nőnek otthon a helye a konyhában" eszme híve, komoly kapcsolat esetén az igazságos munkamegosztás, és egyenlőség híve legyen

-a szexben szeressen a domináns fél lenni, ne okozzon neki lelki válságot, ha az ágyban durván kell velem bánnia, egyszóval érdeklődjön a bdsm iránt

-ne zavarja, hogy képtelen vagyok megtanulni a helyes vesszőhasználatot (azt hiszem ez a legfontosabb mind közül :D)


Amit én nyújtani tudok:


-intelligens ember vagyok, jelenleg egyetemista, orvosi karon

-ugyanúgy bármiről lehet velem beszélgetni, legyen szó akár komolyabb dolgokról, akár hülyülésről

-nem vagyok elhízva, környezetem visszajelzései alapján szép lány vagyok (persze tudom, ez szubjektív lehet)

-őszinte vagyok

-vannak életcéljaim, nem eltartottként tervezem a jövőmet

-az ágyban erős szubmisszív hajlamaim vannak

-iszonyat fincsi nutellás túrótortát tudok csinálni



Nos, mit gondoltok, túl nagyok az elvárásaim? :) Mostanában több ilyen kérdést láttam, ihletet kaptam, hogy megkérdezzem, mások szerint teljesíthetőek-e a feltételeim :D


20/n



2015. jan. 3. 13:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Ezek megint csak szavak, szavak és szavak. Minden szó távolabb visz a boldogságtól.
2015. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kapd be a faszomat
2015. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
szerintem nem, legalábbis szerintem amiket felsoroltál annak a 80% alapnak kéne hogy legyen. legalábbis magamból kiindulva én szerintem simán megtudnék felelni
2015. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%
Akarsz velem beszélgetni héber nyelvtani problémákról?
2015. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
96%

nahát, egy újabb szub lány, aki tipikus dom jópasit keres

mik vannak

2015. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezek nagyrészt illenek rám, bár szubmisszív lánnyal nem volt még dolgom, azért valahol érdekel a téma.


A gond csak az, hogy én a tiramisut szeretem igazán.


23/F

2015. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
87%

én is orvosis vagyok és azért szerintem te is tudod, hogy elég nagy általánosítás, hogy ott mindenki okos...

rengeteg téged meg honnan szalajtottak ember van


izmos vagyok, okos, és magas


nem keresek senkit csak dicsekedni jöttem

2015. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, a jövő bizonytalan, az emberek elbizonytalanítják az embert, hogy legyen valaki határozott és legyen életcélja (ha van is életcél alig van rá esély megvalósítani) mikor ilkyen világban élünk? Egy biztos dolog van és az a bizonytalanság. A másik dolog, szerintem egy nő igenis szeressen főzni, nem azért mert az a dolga... A szexben sem jön be mindenkinek az amit leírtál.
2015. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
különben ha te is 20 vagy akkor nem lesz neked is a napokban anat vizsgád? csak mert nem ártana tanulni?
2015. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

7es, persze, számomra is egyértelmű, hogy ha valaki orvosis, az nem jelent egyet "okossággal", éppen ezért nem is írtam ezt.

Tapasztalataim szerint, aki rögtön indokolatlanul így reagál, mint te, az valamilyen komplexussal küzd.

2015. jan. 3. 13:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!