Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még is hogyan szerettessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is hogyan szerettessem meg magamat egy férfival hogy ha egyáltalán nem vagyok szerethető?

Figyelt kérdés
Hiába vagyok megértő egy párkapcsolatban, még is hamar elhagynak olyan indokokkal hogy én túl jó vagyok hozzájuk. Senkire nem akaszkodom rá, hagytam nekik szabadidőt is, de előre mondtam nekik ha jól működnek a dolgok akkor szeretném ha abból komoly kapcsolat lenne. Amúgy tényleg nem vagyok szerethető, mert barátaim sem voltak soha, és igazából kapcsolataim sem voltak. L/24
2015. máj. 19. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor légy szerethető
2015. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hidd el,Te is szerethető vagy.Biztos van olyan srác a közeledbe aki észreveszi benned azt a tulajdonságot.Mindenkiben van valami amit lehet szeretni.
2015. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A "túl jó vagy hozzám" általában kamuszöveg, ezt szerintem Te is tudod. Árnyaltan olyasmi jelenthet, hogy ne legyél papucs, ne törődj bele mindenbe, legyen saját véleményed, legyél kicsit határozottabb. De nem ismerlek, szóval csak általánosságban írtam.

Barátaid miért nem voltak? Senkivel nem találtad meg a hangot, vagy idővel lemaradoztak mellőled az emberek?

27N

2015. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A "túl jó vagy" kamuszöveg. Próbálj rájönni, hogy mi a baj veled. Ha barátaid nincsenek, kérdezd a rokonaidat, min lenne érdemes változtatni.
2015. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
#4: Osztom! A "túl jó vagy hozzám" típusú szövegek mind hazugságok, akár férfi, akár nő mondja.
2015. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezt a kérdést már kiírtad a héten nem? Vagy ezt hetente 2x kiírja valaki?
2015. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hozzám képest nem vagy "túl jó" - de ezen ne feszengj! :D
2015. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!