Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljek teljesen életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljek teljesen életet ha egy cseppet sem vagyok szerethető ember?

Figyelt kérdés
Lányként még így is lenne pár idióta aki mindegy milyen vagyok, punci van akkor szeretne, de fiú vagyok, és a lányok kevésbé felszínesek mint a férfiak. így kétségbe vagyok esve.
2015. márc. 5. 21:19
1 2 3 4 5
 1/50 RRR ***** válasza:
tán változz meg!
2015. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

ahha, mert nem próbáltam...


Nem vagyok szerethető és kész, ugye lányoknál semmit nem jelent hogy ah farka van és az bőven elég mert minden ujjukra kapnak egyet, ha azt akarják.

2015. márc. 5. 21:20
 3/50 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben?
2015. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
Tegyél azért, hogy szerethető légy. :)
2015. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
De mért ne lehetnél az valamit írj már még mert ez így nekem homályos
2015. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
De..mi az,hogy nem vagy szerethető és kész? Szerintem ilyen nincs. Vagy utálod magadat? Mert akkor az a gond. Meg kell tanulnod szeretni magad és élhetsz teljes életet, legalábbis én így gondolom.
2015. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:

Növessz nagy farkat,gyúrd szarrá magad,nem baj ha impotens leszel és legyen sok pénzed !

Tuti befutó leszel a lyánykáknál !

2015. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:

"és a lányok kevésbé felszínesek mint a férfiak"


Wow ilyet sem minden nap látni ezen az oldalon oO

2015. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy szerető kapcsolatra nem tehetek szert, ha képtelenség engem szeretni.


Most értitek, arra gondolok, hogy olyan lány aki azért lenne velem mert szeret olyan sose lesz, max pénz miatt de arra nincs szükségem.

2015. márc. 5. 21:28
 10/50 anonim ***** válasza:

#8

Ott én hangosan felröhögtem

2015. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!