Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan érezhetném ismét azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érezhetném ismét azt, hogy én is szerethető vagyok és jön majd valaki, akivel tényleg egymáshoz illőek vagyunk? Ti mit tettetek szakítás után?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk a barátommal és elég rosszul érzem magam. :/ Alapból nem volt sok önbizalmam, de a kapcsolatunk alatt ez csökkent mivel eléggé elhanyagolt és mellettem más lányokkal is flörtölt. Teljesen padlón vagyok, rajta kívül nem nagyon vannak barátaim, így nincs kihez fordulnom. Tudom, hogy ez idővel majd jobb lesz, de most tényleg nagyon rossz. :/ Ti mit csináltatok hasonló helyzetben? Mit tudnátok tanácsolni, hogyan legyen magabiztosabb? 21/L

2015. máj. 17. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinálj olyan dolgokat amikben jó vagy.Feledkezz bele a hobbikba,barátokba.munkába.Sétálj vagy sportolj ha az jól esik.
2015. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor szakítottam a legutóbbi párommal akkor ment éppen a mozikban a Hobbit 2. része, elmentem megnézni majd elment jóllakni a MC donaldsba, majd hazamentem felbontottam egy finom édes vörösbort leültem a kertben a hintaágyra és megittam 2-3 szál cigi mellett, mondjuk eleinte hideg volt és voltak szúnyogok is.


Aztán utána ugyanúgy el kellett mennem dolgozni, mert az élet nem állt meg, aztán újra próbálkoztam lányoknál hátha összejön valami 7 elutasítás után a 8. igent mondott és vele együtt voltam idén február végéig.


most ugyanazt csinálom azzal a kivétellel h a hobbit már véget ért.

29/f

2015. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 opened paradise ***** válasza:

Szintén nemrég lette vége a kapcsolatomnak,szintén önbizalom hiány,aminek az se tett jót,hogy hamarabb lett neki más és még ki tudja mik voltak és nekem is egyben egy barát volt,szóval át tudom most ezt érezni.

Nem szabad miatta keseregni,nem ér annyit. Ismerkedni kell új emberekkel és észrevenni,hogy másnak is kellhetsz,sőt.

Persze az eleje sz..r,de ez nem egyik napról a másikra megy.

2015. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így nehéz tanácsot adni,csak általánosságban lehet.Először is,ami fontos,ne kezd egyből másik kapcsolatba,előbb ezt heverd ki!

Meg kell találni az életben azokat a dolgokat, amik egy párkapcsolaton kívül is boldoggá tudnak tenni,természetesen nem az örök egyedüllétről beszélek.

Dobj egy privit,ha gondolod,beszélgessünk :)

2015. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Velem is pont ez volt.. Ha gondolod irj levelet szivesen beszélgetek, tudom milyen érzés ilyenkor hirtelen úgy érezni h tök egyedül maradtál még ha van is 1-2 barátnőd..
2015. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!