Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem . De nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem . De nem tudom mitakat . Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az a sztori h van egy nalam 3 evvel fiatalabb fiu..eleinte rohadtul utaltuk egymast ..de aztan egyszer irtam neki mert megsajnaltam...es azota mindennap beszelunk...en lettem a legjobb baratnoje es o az en legjobb baratom ... Ha egyutt vagyunk akkor olelget..folyton nevetunk es az osszes baratnoje kozul csak mekem ad puszit...de azt csak tirokban .mindig felhiv meg akkor is ha csak ot percet beszelhetumk.....csak az a baj h van egy lany akibe beleszeretet... A csaj nem tudni h akar e tole valamit ... .De en megigertem h sgitek neki ha tudok osszejonni a csajjal......nem.tudom mi van mert egyszer ilyen egyszer olyan ...masmilyen velem mint a baratnoivel ..de megsem olyan azokkal a lanyokkal akikkel eleetol fogva osszeakar

jonni.....ugyhogy nemertem hogy mivan.://



2014. ápr. 10. 20:09
1 2
 1/15 HaloTrial válasza:
Mondd meg neki hogy szereted!KOMOLYAN!!! És majd elmondja hogy akar-e veled lenni vagy sem! Ha nem teszel semmit akkor bánni fogod majd évekkel később! Én is így jártam :( De te ne tedd ezt!
2014. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De nem akarom elvesziteni ..ha nemet mond....o a legjobb baratom ..senkit nem.szerettem meg ennyire ..:/
2014. ápr. 11. 19:22
 3/15 HaloTrial válasza:
Én is voltam így! Megkérdeztem a lányt akibe szerelmes vagyok hogy akar-e velem járni és nemet mondott! Még is jó barátok lettünk majd össze jöttünk és most 29-én lesz az 1 éves évfordulónk! Ha visszautasít kérd meg hogy akkor legyetek csak barátok! Ennyi! Nem kell félned :)
2014. ápr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jaaaj dejoo*-* orulok neked ugyes vagy..es amugy koszonom ez azert eleg biztato..:$
2014. ápr. 14. 11:18
 5/15 HaloTrial válasza:
Akkor? Megkérdezed vagy nem? :)
2014. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Megfogom..csak most 2 hetig nemetbenvan .:)
2014. ápr. 15. 08:07
 7/15 HaloTrial válasza:
Ne veszítsd el a hited! Legyen bátorságod! :)
2014. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hat ilyenkor meg nagy a szam ..de majd ha ottlesz elottem ..mar msot felek..:///
2014. ápr. 16. 12:51
 9/15 HaloTrial válasza:
De ne félj! Nem kell félni :)
2014. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
áá én nem félek ..Rettegek.:D...nem akarom elveszíteni ...nagyon válogatos vagyok és ö az első fiú aki tetszik ....
2014. ápr. 18. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!