Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen helyeken ismerkedjek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyeken ismerkedjek, ha nem vagyok a bulizós, vagy ivós fajta?

Figyelt kérdés
Nem járok szórakozó helyekre, nem szeretem őket, a kocsmák meg pubok, sem az én világom. Inkább járok könyvtárba szívesen. Hosszú távra szeretnék kapcsolatot. Hol érdemes keresnem?

2015. máj. 19. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
baráti társaságokban. És néha le kell nyelni a tényt, hogy 1-1 buliba el kell nézned. Az élet nem mindig habostorta.
2015. máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akárhol ahol női egyedek vannak... Az ismerkedés nem pont helyhez kötött
2015. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

moly.hu-s könyvolvasós találkozók :)


esetleg sport? Ott sem az iszunk-hányunk emberek szoktak többségben lenni (persze sportja válogatja)

2015. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképpen vagyok ezzel, csak én lányból vagyok. Én például kisebb koncertekre szoktam járni, ott lehet beszélgetni is és te magad is szórakozol (már ha szereted azt amire elmész, de olyanra menj, amit szeretsz).

Egyszer valaki mondta nekem, hogy könyvtárba járjak ismerkedni, de nem hinném, hogy az az a hely lenne, ahova mások is azért mennek.

De én is kíváncsi lennék a további válaszokra, mert azt hiszem nekem sem ártana egy-két tipp ilyen téren. :)

2015. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen kisebb koncertekre? Ha ilyen helyre megye, akkor valóban kevés ember van, de azok mind a párjukkal kivétel nélkül. A nagyobbakon azért talán jobb a helyzet (múltkor voltam a gólyában egy koncerten, max 25 ember, ebből én voltam az 1, és 12 pár ;))
2015. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából könyvtárban is lehet ismerkedni, a szépirodalomról van szó, leszólítod a másikat simán, hogy te is olvastad már a könyvet, vagy megkérdezed nincs-e kedve kávéznia tanulás közben (ha annyi idős vagy. hogy vizsgaidőszakod van) szóval csak bátran! :)
2015. máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok helyen lehet még ezen kívül

baráti társaság,könyvtár,boltokban,utcán..stb

2015. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!