Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez megcsalás ebben a fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás ebben a fajta kapcsolatban?

Figyelt kérdés

27 éves,független nő vagyok.

10 hónapja megismerkedtem egy csodálatos férfival,akinek romokban volt a házassága,és azóta már el is váltak,de még most ott él,és terveink szerint 2 hónap múlva összeköltözünk,akkora rendeződnek el a dolgaink.

Nos,még mielőtt bárki is minősítene engem,bármilyen hihetetlen,de még nem feküdtünk le egymással,mert amíg ő a családjával él,addig nem tudja megtenni velem.

Viszont a volt feleségével még 1 hónapban 1x azért összefekszik.

Ez engem nagyon zavar,de kérte,hogy értsem meg,hogy ez már nem olyan,már nem is szereti,csak hát neki van igénye rá,és velem még nem teheti meg (miért is?),és ezen már többször veszekedtünk.

Attól meg nem tartok,hogy kibékülnének,mert a feleségének nem kell már,régen nem szereti,ő adta be a válást is.

Mivel már nekem is nagyon hiányzik a testi kapcsolat,és összevesztünk 1 hónappal ezelőtt ismét azon,hogy lefeküdt a volt feleségével,hosszú idő után engedtem az egyik barátom csábításának és lefeküdtem vele.

Akkor 1x történt meg,és hát én azóta sem mondtam el a páromnak,mert tuti elhagyna,ugyanis nem tudná elviselni,ha más férfi hozzámérne,nagyon féltékeny.

Viszont én viseljem el azt,hogy néha lefekszik az asszonykával addig,amíg össze nem költözünk.

Szerintetek ez most megcsalás?



2015. máj. 1. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a "pasid" felfogása vicc. Szóval te ne szexelj mással de ő még az exével kefélget ahelyett hogy veled tenné. Vicc az egész... 25/F
2015. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:D
2015. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mekkora gyökerek vagytok. Egy betoncsizmát nektek, és irány a Duna!
2015. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Viccesnek tűnik,de ez sajnos igaz.

Szeretjük egymást,de még várnunk kell egyéb okok miatt.

2015. máj. 1. 19:52
 5/7 anonim ***** válasza:
4: Jaja nagyon szerethet téged... :D
2015. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom mi az ami köztetek van, de nem párkapcsolat, és nem is tűnik kölcsönös szerelemnek. A pasi meg elvált a feleségétől, de még szexelnek ... hah ez jó vicc!
2015. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez nem tűnik párkapcsolatnak , ezért ez nem megcsalás... ennyi erővel ő is megcsal ...
2015. máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!