Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a badoon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a badoon nem válaszol szinte senki sem?

Figyelt kérdés
Egy két csaj kivételével de azok is el tűnnek vagy mást akarnak.De a legtöbb társkereső oldallal ebbe a problémába ütközöm,nem egy szavas írást írok,kezdeményezek,írok valami normális dolgot de csak megnézik,elolvassák vagy meg sem nézik és egy deka választ nem írnak.Egy két olyan csaj volt aki vissza írt azt mondta ez alap még ha nemleges is a válasz.
2015. máj. 20. 23:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert nők!!!!Övék a választás,ráir mondjuk 25pasi és abból aki a legjobban hasonlit Brad Pittre,meg Jason Statham-re arra fognak vissz irni kb igy képzeld el,többit arra nem méltatják hogy azt mondják neki : figyelj öreg,nem jössz be,keress mást,vagy ilyesmi,csak tudod nem akarnak megbántani,én kb 150nőre irtam rá,és kb 3al birtam beszélgetni,szerinted ez milyen arány?és nem olyan csajokra irtam akik most estek le az FHM-es naptárból,ez egy nagy vicc az egész,ki is töröltem magam onnan...
2015. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Naponta legalább nyolc új embertől kapnak levelet, csak a legérdekesebbekkel tartják a kapcsolatot.
2015. máj. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Mert nem nekem írsz. :D Én válaszolnék neked, ha normális vagy. :)
2015. máj. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

ma 23:35


Hát pedig ez is megbántás ha nem válaszol semmit sem.De tudom,női felfogás megérthetetlen.

2015. máj. 20. 23:52
 5/22 A kérdező kommentje:

ma 23:38


Na és hogyan legyen érdekes az ember,írjak kis regényt?Az sem jó ha elsőre oldalakat írsz.

2015. máj. 20. 23:52
 6/22 A kérdező kommentje:
Tehát akkor irány a palasztikai sebészet és át varratni magam valamelyik világsztár pasivá :D :D :D
2015. máj. 20. 23:55
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
az még kevés lesz.egy vaskos bankszámla sem árt ám hozzá.a külsőnél is nagyobb motiváló erő számukra a pénz.szánalom.
2015. máj. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

A bőség zavarában szenvednek és nem tökölnek azokkal akik nem jönnek be nekik.

A gond itt inkább azzal lehet, hogy nem vagy kifejezetten jó pasi.

2015. máj. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Azt hittem ez azért van mert a badoo tipikusan egy olyan kamu társkereső ahol botok beszélgetnek egymással és lehúzzák pl a régi msn képeket és kamu szöveggel létrehoznak profilokat
2015. máj. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 eco2000 válasza:
ezzel nem vagy egyedul
2015. máj. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!