Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most tényleg én lennék a szemét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én lennék a szemét?

Figyelt kérdés
A tesóm szerint érzéketlen vagyok, mert nem hagyom őt aludni, pedig engem zavar a horkolás. Ha ezt megjegyzem már én vagyok a szemét. A szüleim is őt védik. Erre én azt mondom, az nem számít ha én nem alszok? Azt mondják egy normális ember ennyit eltud viselni. Van 3 szobánk, de én még sem mehetek a harmadikba aludni. Ha lesz párkapcsolatom egy fiúval, neki se tudom hogy fogom tudni elviselni ha horkol. A szüleim szerint ezért soha nem lesz senkim. L/20
2015. máj. 22. 07:48
 1/10 Költőnő? ***** válasza:
82%

1. nem akarattal horkol

2. füldugó és nem kell engedély, átmégy a másik szobába éjszakára és kész.

3. nem minden ffi horkol

2015. máj. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

[link]


Csatlakozom az elsőhöz, nem minden férfi horkol, és talán a párod majd kompromisszumképesebb is lesz, ugyanis a horkolással el lehet menni ortopédiára és megvizsgálják az okát, és talán meg is szüntetik. Addig pedig, amíg el nem költözöl, vagy füldugózól, vagy önkényesen átvonulsz egy másik szobába.

2015. máj. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem akarattal horkol, de engem zavar. A szüleimet az miért nem érdekli ha én nem alszok. Szerintük nem vagyok normális, mert nem tudok elaludni a horkolástól.
2015. máj. 22. 07:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de ez a családodnak jó hülye egy felfogása van.

Ami zavar azt igenis ki kell mondani.

Én már csak azért is mondanám ezt a horkolást tovább és kiharcolnám a különköltözést a másik szobába. :)

Szüleid meg jó nagy bunkók, hogy ilyet mondanak.

Ennyi erővel azt is mondhatnák, hogy nyugodtan meghallhatsz, mert semmi örömöd nem lesz az életben.

Kérdezd már meg tőlük, ha ennyire szeretnek és ilyen szavakkal biztatnak, akkor minek csináltak téged?

Azért mert elment anno az áram és hát akkor csináljunk egy gyereket?

Egyébként sok családban a fiút szokták előtérbe helyezni, ezt ne kérdezd, hogy miért.

Tudd, hogy téged jogosan bánt ez a dolog és ne engedj ebből.

Lehet néha megalkudni, kompromisszumot kötni, de hogy mindig te engedj az már sok.

Nekem is betelne a pohár egy idő után.

2015. máj. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az én testvérem nem fiú.
2015. máj. 22. 08:19
 6/10 anonim ***** válasza:

A horkolásra tényleg a füldugó a válasz.

Én sem tudok mélyen aludni, és nálunk szinte mindenki horkol, horkolt... apum, exemim, anyum, jelenlegi párom, még a kutyám is.

1 évvel ezelőttig engem is zavart a horkolás, nem bírtam tőle aludni. De a kutyámat ugye nem tudom leállítani, hogy ne horkoljon, vagy forduljon át, így egyrészt van egy füldugóm, ami igen hasznos, másrészt már hozzászoktam.


Tényleg meg lehet szokni, anyum csodálkozik is, hogy hogy a fenébe nem ébredek fel a kutyámra, miközben zeng a ház tőle. Mára már csak akkor ébredek fel, ha párom és a kutyám egyszerre és erőteljesen horkolnak... akkor mind a kettőt szépen leintem, és kész :)

2015. máj. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5

Ezt azért jó lett volna tisztázni az elején.


Most még arra sem tudsz hivatkozni, hogy ő ellenkező nemű és ezért is szeretnél külön szobába menni.

Vannak praktikák, megoldások, hogy enyhüljön a horkolás.

Ezek után kellene nézned és megkérni a testvéredet, hogy legyen szíves megpróbálni párat.

Ha ezek sem enyhítik a horkolást, akkor tényleg a füldugó lesz a megoldás, mint ahogyan a #6 is megírta.


#4 voltam

2015. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lényegében tényleg te vagy a szemét... Én is horkolok, panaszkodtak már rám, de nem tudok ellene mit tenni,és ezzel is csak lelkiismeret furdalást okoznak...
2015. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20 évesen nem vagy képes külön szobában aludni? Szerintem ez magában gáz
2015. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te aztán béketűrő vagy. Ha nem tudsz elaludni a horkolástók, akkor penderítsd ki a horkolót a nappaliba, a kanapéra, ott senkit sem zavar.
2015. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!