Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én tartom illetlenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom illetlenek azokat a párokat akik nyilvánosság előtt csókolóznak?

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 13:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Igen.
2015. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Igen csak te. Majd ha véletlenül neked is lesz párod, nem fogod annak tartani.
2015. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Igen. Meg szerintem irigy is vagy rájuk, mert neked nincs senkid, akivel csinálnád.

És a 21. században ne legyél már ennyire prűd és maradi!


Nem azt mondom, hogy ott a nyilvánosság előtt d..ják meg egymást, de a csók az természetes.

2015. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Nyilvánosság előtt lehet csókolózni félrevonulva is, ahol senkit se zavar, ha pl egy padon csókolózik valaki, és lehet cuppogni meg nyammogni emberek között is, pl valamilyen tömegközlekedési megállóban, ami viszont már idegesítő tud lenni, szóval nem illetlenség, csak körültekintően kell csinálni.
2015. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Én is azt tartom, hogy van egy határ, amin túl már illetlenség a dolog. Egy-egy csók nyilván belefér, meg ha nincsenek nagy társaságban, de amikor pl. buszon folyton egymás szájában lógnak, és csámcsognak, az taszító lehet. Mindent meg lehet oldani kulturáltan is.
2015. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%

Annyira vicces, hogyha valaki negatív véleményt fejt ki valamiről, az rögtön irigy és prűd : DD Honnan vette az a válaszoló olyan biztosan, hogy a kérdezőnek nincs párja, akivel csinálhatná?

Egyébként igen, vannak esetek, mikor engem is taszít, holott -tadaaam, meglepi - több éves párkapcsolatban élek.De ez főleg azon múlik, hogy úgymond mennyire "hangos", cuppogós a dolog.

2015. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Ahogy írják mások, akkor visszataszító, ha nem foglalkoznak a többi emberrel, hanem nyaljak-faljak egymast. Jo, hogy le nem nyelik. Amikor van valakim, kulturaltan felrevonulok vele, hogy mas ne lassa, es akkor falom fel ot.
2015. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! Engem a NORMÁLIS párok nem zavarnak! De amikor pl a buszon már egymással szemben ülnek, és max hangerőn hallgatod a zenét és még kb úgy is lehet hallani, akkor már érzem, hogy feljön egy kis hányás! A csattogást én se szeretem, szóval az ilyen nem is az, hogy illetlen, inkább undorító.. :D És megjegyezném van párom, szoktunk csókolózni..
2015. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek az előzőekkel, tényleg vannak akik elég undin csinálják. Akik nagyon pampogtak az elején, azok vagy nem láttak még igazi nyálcsatát a reggeli buszon, vagy maguk is ilyenek.
2015. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Engem a csók annyira nem zavar, viszont amikor egymás fenekét markolásszák/simogatják fényes nappal, az kicsit gáz. Mi simán csókolózunk a párommal nyilvánosan is, de a nyílt taperolás nem értem, mire jó.
2015. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!