Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudok csinálni, ha 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni, ha 23 évesen nem érzem magam férfinak, hanem még mindig 18 évesnek érzem magam?

Figyelt kérdés
Közben meg idősebbnek nézek ki a korosztályomnál. Ez nem jó kombináció. Legalább mivel töltsem el az időt, amíg nem múlik el ez az érzés vagy nem leszek 28?
2015. máj. 23. 09:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

25 éves vagyok és a szüleimmel élek :D

Munkám nincs, jelenleg is tanulok :D

Barátnőm sincs. Mások gyerekesnek mondanak :D


Nem értem miért gáz ez. Még nem értem meg. Amúgy a gyerekesség a részemről nem azt jelenti, hogy bulizok meg csajozok. Nem csinálok durva dolgokat, nem élem ki a szexualitásomat, úgy mint a korombeliek vagy a fiatalabbak. Ilyen téren elég felelősségteljesnek tartom magam.


Mégis én számítok megvetettnek, mert nincs jogsim, nincs saját lakásom, nem állok a saját lábamon.

Hiába értek csomó mindenhez, hiába vannak terveim és hiába tanulok egy elég nehéz szakmát, tudok több nyelvet, sportolok, figyelek az egészségemre...


A mai emberek szemében többet ér az, ha valakinek nincs diplomája, csak egy szakmája vagy az sem, de dolgozik valami multinál. Legyen valami albérlete, vegyen fel hitelt és költse el az egész hónapban megkeresett pénzét a hétvégi bulizás-csajozás alatt. Na jah, ezért megéri elköltözni a szülőktől és "önálló" életet élni...


Én vagyok a gyerekes, mégis a felnőttek részegeskednek minden hétvégén vagy másnap :D

2015. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8-as, nem én irtam ki ilyen szerencsétlen kérdést fiatal létemre. Nem hiszem, h emiatt bunkó lennék, inkább csak őszinte. De meg kell kérdezni egy olyan embert, akinek nem sok van hátra vagy mozgáskorlátozott, mégis olyan életszemlélete van, hogy a kérdező tanulhatna tőle.
2015. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal nincs semmi baj, ha nem érzed magad elég érettnek a korodhoz. Lehet, hogy nem is fog változni :D Én lány vagyok, 21 éves, de kb most is 15nek érzem magam belül, azóta nem igazán változtam. de hát kit zavar ez? :D Élem az életem, tudok önálló lenni, bár még csak egyetemre járok, kifinomult, érett nő meg valószínűleg soha nem leszek.

Mitől éreznéd magad férfinak? Mi hiányzik igazából? Szerintem békélj meg önmagaddal, nem feltétlenül kell kőkemény férfias macsónak lennie minden pasinak (szerencsére)

2015. máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!