Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira nincs életkedvem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nincs életkedvem a legszívesebben meghalnék, nem akarok örökre egyedül maradni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barátaim azok nincsenek. Párkapcsolatom is csak kevés volt és azok is rövid ideig tartottak. És szinte mindig velem szakítottak ok nélkül. Mindig elszúrok valamit. Egyedül csak a családomra számíthatok, csak ők vannak nekem. Rossz tulajdonságom hogy csendesebb vagyok. L/23
2014. aug. 28. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem sajnálnád ennyire magad, és nem süppednél az önsajnálat teljes mocsarába, akkor észre vennéd a környezetedet, és segithetnél másokon. Akkor nem lenne időd erre, és igy.
2014. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Találj hobbit, sportolj, netez nézz sorozatot, tanulj nyelvet, ismerkedj emberekkel.. Dolgozol ? vagy Tanulsz ?
2014. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%

Én pedig f22 vagyok és énsem kellek senkinek mert kicsi a péniszem és alacsony kedves szerény férfi vagyok.

Szerintem nem a bekébzelt csak baszn* akaró adoniszokat kéne kinézned magadnak.

2014. aug. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, már tettél fel ilyen kérdést, korábban is! Akkor már kiderült, hogy válogatós vagy...
2014. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miért utolsó te minden nővel összejönnél?
2014. aug. 28. 16:56
 6/13 A kérdező kommentje:
2-ik nem nagyon mozdulok már ki se itthonról. De ha kimozdulnék se ismerkednék meg senkivel.
2014. aug. 28. 16:59
 7/13 anonim ***** válasza:

"Miért utolsó te minden nővel összejönnél?"


Egy átlagos, nem kiemelkedő külsejű lánnyal simán összejönnék, veletek az a baj, hogy az átlagos srácokat is rondának tartjátok!

2014. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem. Honnan veszed?
2014. aug. 28. 17:04
 9/13 anonim ***** válasza:

Hármas válaszadó vagyok.

Én igen minden nővel összejönnék aki ad magára és sportol,kedves megértő nem szemét faszmániás és nem torzszülött ebből pedig rengeteg van mégsem jut nekem norm kapcsolatra ha pedig alkalmizok akkor meg legtöbben kinevetnének ezért mát ezt sem csinálom.

2014. aug. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Élőző vagyok 7 nél a pont.
2014. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!