Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akarok kapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok kapcsolatot?

Figyelt kérdés

sziasztok.

az osszes baratnom pasizik ezerrel, de engem nem mozgat az egesz szokeherceg sztori.

nem szeretnek kapcsolatot. volt mar pasim - persze nem komoly...

most is van egy srac..nagyon tetszik es neki is en... de en megsem szeretnek tole igazabol semmit. nekem ez csak egy nyugnek/tehernek tunik. semmi kedvem hozza...

miert ragaszkodom foggal-korommel az egyedulallo mindenkitol fuggetlen elethez? ez normalis?...

14L



2014. aug. 8. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
mert még kicsi vagy
2014. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14 évesen ez a normális
2014. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kicsi vagy még
2014. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 KnightBalazs ***** válasza:
Jól gondolod. Nem benned van a hiba.
2014. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert 14 éves vagy.
2014. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor ez normalis? mert minden velem egykoru lany szerelmes meg pasizik...
2014. aug. 8. 14:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nekik nincs igazuk, a média és a "trend" nyomására csinálják. Ne is hagyd magad, és így nem fogsz olyat tenni amit később megbánsz. :)
2014. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
anno ebben a korban az összes barátnőm már nagyban nyomta az ipart... szal... én meg nem, és?
2014. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!