Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes ismerkedés? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedés? Ez bejön még?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon jól ment ez és sok lánnyal ismerkedtem meg, ne essék félreértés vannak barátaim.

Csak viszont keresek egy "társat" akivel úgy a nap bármely napszakában beszélgethetnék interneten keresztül és normális. Viszont az itteni ismerkedéseim is mind mondhatni vagy megszűnt vagy unalmassá vált. Kezdem azt hinni az interneten ismerkedő lányok (persze biztos vannak kivételek) nagy része problémás és valamiért "defektesek" (amine fan, disznó vérrel festi ki a szobáját, csak a probléámiről tud beszélni, vagy éppen hazudik sok mindenről.)

Tényleg ennyire rossz interneten ismerkedni a mai világban?!



2015. máj. 23. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
a legtöbb esetben,ezek szerint rossz lányokat fogtál ki. Vannak még normális lányok is akikre egyik leírás sem igaz.
2015. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nemtudom.... nekem a netes ismerkedésről vannak pozitiv és negativ tapasztalataim is...

pl élőben ismertem meg egy nőt, minden jo volt erre gondolt egyet és lelépett...

neten megismerkedtem egy lánnyal, votlak kételyeim a odlgot illetően... de miután bebizonyította hogy gyakorlatilag képes lenne egy golflabdád átszivni egy locsolócsövön, rájöttem, hogy nem azon mulik a dolog, hogy hol ismerkedsz hanem azon hogy kivel...

Élőben is találkozhatsz s*gfejekkel és neten is akad pár normális... csak külömbséget kell tudni tenni és/vagy kiválasztani azt akivel a legjobban el tudsz csevegni...

2015. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem. 22/F

Egy két gyöngyszemet néha találni!

(egy gyöngyhalász)

2015. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
igen, néha tényleg lehet találni jót... de például ez az oldal defektesek gyűjtőhelye is lehet, vannak normálisak is amúgy, csak kevesen... én már saccra 40-60lánnyal beszéltem vagy ismerkedtem meg innen, 80%-a ennek defektes... ez van sajna... jó itt ismerkedni mert kényelmes otthonról, de ennek ez az ára
2015. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem pozitív és negatív tapasztalataim is vannak a netes ismerkedéssel. Jó pár barátot találtam net segítségével, és egy közösségi oldalon találtam meg a szerelmemet. 2 éve és 2 hónapja boldog pár vagyunk.

Sok tahóval is találkozhat az ember, főleg akik kamu profilosak, meg rendes profillal is tudnak eléggé bunkón viselkedni, csak tudni kell szelektálni.

Élőben, a real világban is ugyanez a helyzet, ott is sok taplóval és normális egyénnel is találkozhatsz. De ha tudod, hogy mit keresel, akkor előbb utóbb rá fogsz találni, csak légy kitartó, és soha ne add fel! :)

2015. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok hülye, elmebeteg van a neten...de vannak kivételek. Nekem van egy pár netes barátom akikkel a barátságunk már vagy 5 éve töretlen. És a jelenlegi páromat is neten ismertem meg igaz még csak most lesz 9 hónapja, hogy együtt vagyunk :)

22/L

2015. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejott. Azota osszehazasodtunk es van egy lanyunk is.
2015. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek sikereim a lányoknál, mert túl ocsmány vagyok, és az az első képküldés után kiderül, onnantól nincs tovább. Bár az, hogy kinek mi a "defektes" az megint más. Én pl. legjobban egy anime fan lánynak örülnék. (Nálam ez óriási pozitívum)
2015. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!