Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy selejt vagyok, nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy selejt vagyok, nem kellek egy férfinak sem, megakarok halni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Külsőre tetszek úgy általában a férfiaknak. De egy pár találkozó után mindig lekoptatnak. Nem tudom tényleg mi lehet az oka. A szexet nem említik meg, nem utalnak rá, amikor együtt voltunk minden rendben volt, azt mondták jó velem lenni, aztán egyik napról a másikra eltűnnek. Van olyan exem aki azóta hogy engem itt hagyott boldog egy másik lánnyal évek óta. Velem meg csak 3 hetet bírt ki. Úgy érzem mint ha nem lennék olyan, mint a többi ember, mert az élet minden terén csak csalódok. Sokszor kívánom bár meghalnék, az én életemnek semmi értelme. L/24
2015. máj. 25. 12:43
1 2 3 4
 1/31 RRR ***** válasza:

milyen a stílusod?

nem vagy nagyon agresszív?

2015. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Erre csak akkor tudnék választ adni ha ismernélek :-o
2015. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Van egy teljesen hasonló érzésekkel küzdő férfi ismerősöm. Ha gondolod, írj privit nekem...
2015. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok agresszív típus, sőt még lehet túl megértő is voltam velük. Hagytam szabad teret nem találkoztam velük mindennap, nem akaszkodtam rá senkire.
2015. máj. 25. 12:49
 5/31 anonim ***** válasza:
50%
Ne add fel.:( Mindenkinek megvan a párja valahol,max még nem találtad meg.
2015. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
47%
A beszédeddel, a reakcióiddal, és az intelligenciáddal van illetve lehet probléma ilyen esetben.
2015. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 omba ***** válasza:

Mindenki kell valakinek, külsőre is jó vagy, ahogy írsz az se valami primkó személyiség....

Nem az az életed értelme, hogy legyen egy tartós pasid, és 24 évesen, - hány ilyen veszteség után gondolod, hogy senkinek nem fogsz kelleni?

2015. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
10%
Addig míg ezeken nem csiszolsz, vagy nem kéred meg egyik ismerősödet, hogy teljesen nyíltan mondja el a véleményét veled kapcsolatban, addig szerintem ne kezdj másik kapcsolatba, mert kudarcot fogsz átélni.Egyet viszont tudj: a kocsmai beszéd mindig visszataszító egy nő szájából.Ahogy a harsányság is, és a vihogás is.
2015. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem szoktam csúnyán beszélni.
2015. máj. 25. 13:00
 10/31 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Nem vagy selejt! Főleg ne akarj meghalni! Az életed értékes. Ne az alapján határozd meg a saját értékedet, hogy mások mit tettek veled.


Hogy miért nem találtál még jó párt magadnak, azt nem tudom, mert nem ismerlek. De az is lehet, hogy "túl okos" vagy (egyes srácokat zavar, ha a barátnőjük jobb vagy okosabb náluk ― őket kerüld el).

2015. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!