Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori jelenség az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori jelenség az, hogy egy gyönyörű, csinos, okos lány nem csal meg soha senkit, és nem is hagyja ott a párját azzal az indokkal, hogy talált jobbat?

Figyelt kérdés
Mennyi esélyem van ilyet találni?
2014. júl. 10. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen, de nem tudnám megmondani hány % esély van rá, hogy te is találsz ilyet
2014. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Jelen. Soha nem fogom megcsalni a páromat, és nem vagyok csúnya.. :) Hogy miért? Mert olyan belső tulajdonságokkal rendelkezik, amilyennel senki. Találni találsz, viszont az rajtad múlik, hogy megtartod e.
2014. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem tettem, és nem is tennék soha ilyet. :)
2014. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A megcsalás és az elhagyás két külön dolog. Persze megint más kérdés, hogy "talált jobbat" vagy "beleszeretett másba".


De egyik sem a gyönyörűségtől és a csinosságtól, de még okosságtól sem függ, hanem az érzelmi intelligenciától.


A megcsalás csúnya és gerinctelen dolog. Pfúj.


A "talált jobbat" eset eléggé határeset, mert úgy hangzik, mintha csak azért tartana, mert épp nincs más, és ha lesz más érdekes, nem megcsal, mert az szerinte is gerinctelen, csak dob.


"Beleszeretni másba" lehet, hogy csak kémiai vonzalom, ami hamar elmúlik, és nem érdemes emiatt felrúgni egy amúgy jól működő, jövőképpel rendelkező kapcsolatot. De nem bírja és bevallja, hogy beleszeretett másba, legalább tisztel annyira, hogy őszinte veled, és az becsülendő.

2014. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet valaki bármennyire szép, ha ismeri az értékeket, ha ismeri a szeretetet, becsületet, tiszteletet, akkor könnyebben mond ellent a csábításnak, ami máshonnan jön. Csak neki ezt el kell döntenie, hogy tud-e "nem"-et mondani, és akar-e. Ha sikerül neki, lehet ő a világ legszebb lánya, aki után milliók megfordulnak, nem hagyja magát, nem fog megcsalni. De persze ezért neked is tenned kell. :) Sok sikert!

(ui: tapasztalat... az én ragaszkodásomat, szeretetemet nem értékelték, mert még így is féltettek...)

2014. júl. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Messziről jött ember azt mond,amit akar,de a mostani barátomnak én vagyok a tökéletes és azért szoktam tetszeni másoknak is.Emellett eszembe se jutna megcsalni,mert olyan plusszal rendelkezik,amivel más nem.
2014. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!