Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek 30-as egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 30-as egyedülálló csinos, művelt nő egzisztenciával találhat még magának hasonló párt?

Figyelt kérdés
Vagy a 30-as normálisabb férfiak már mind foglaltak, elváltak, esetleg gyerekük is van? Van aki 30 körül találta meg "az igazit"?
2015. máj. 26. 19:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
miért ne? igen, nem te vagy az egyedüli ilyen
2015. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 vagyok, de nincs senkim, hogy mennyire vagyok normális, azt döntsék el mások. Egyébként biztosan találhatsz magadnak valakit, csak nyitott szemmel kell járnod.
2015. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
51%

Ha jót akarsz magadnak akkor igy nem hirdeted magad.

A csalóknak, és a szélhámosoknak aki az egzisztenciára ugrik, az meg fog jelenni. Okosabb legyél,gondolkozz, ha már műveltnek írod magad.

2015. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

3+ Ráadásul a lapjaidat sosem szabad egyszerre kijátszanod. A csattanót mindig a végére kell hagyni, és jobb ha egy embert butának gondolnak, és később kellemesen csalódnak, mint akkor ha valaki beállítja magát okosnak, és kiderül hogy buta.

A bűnözöknek ne kináld fel magad tálcán...mert egy ilyen szöveggel azt teszed. Az hogy te ilyen szintű pasira vágysz ez természetes, ezért kell tudni ügyesen játszani, hogy ki tudd szűrni játékkal az ilyen fazonokat akikre érdemes figyelned.:D

2015. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem hirdetem magam, a kérdés nem rólam szól, de ha rólam is szólna annak sem lenne jelentősége, mert nem szándékoznék itt ismerkedni. Akik esetleg 30 körül találták meg a párjukat, azok írhatnának tapasztalatokat.
2015. máj. 26. 19:50
 6/24 anonim ***** válasza:
6%
Már bánom, hogy segítettem neked.
2015. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
Az ötvenes korosztályból még lehetsz szeretője egy kedves, idős ügyész bácsinak, ugyanis nem sok hímnemű viselné el hosszabb távon, hogy 30 éves korodra megteremtetted a saját egzisztenciád, amíg mások vért izzadva nyögik a lakás- vagy autóhitelt. De simán képbe jöhetsz a menő vállalkozással rendelkező hapsiknál, de egy hozzám hasonló 30-as, minimalista, egyszerű, faék srácnál esélyed sincs. :D
2015. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%

Úgy gondolom, hogy férfiak közül talán még lehet ilyen, de gondolj bele.

Ha egy férfi művelt, jó egzisztenciával rendelkezik, jóképű és intelligens akkor lecsapnak rá a nők tehát jóval nagyobb valószínűséggel lehet kapcsolatban/házasságban harmincas korában.

2015. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

*ugyanis nem sok hímnemű viselné el hosszabb távon, hogy 30 éves korodra megteremtetted a saját egzisztenciád, amíg mások vért izzadva nyögik a lakás- vagy autóhitelt.



Hát igen, ezért a segítséget jó ha az ember megbecsüli, és nem fennhéjázva próbálja előadni a valakit, mert sosem tudhatja, hogy az aki segíteni próbál nem volt-e a helyzetébe, és esetleg magasabb szinten, mint ahol ú most van.

2015. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Azt kell mondjam, sajnos én is így látom a környezetemben, hogy a nők rárepülnek a biztos munkával rendelkező, jól/jobban kereső férfiakra, 30-as szingli pasit nem is ismerek... Ugyanakkor van nem is egy 30 feletti nő ismerősöm, akik jól keresnek, csinosak, mégsem akar nekik összejönni semmi, vagy ha össze is jön lúzereket fognak ki. Szóval valaki jó lenne, ha megcáfolná ezt, hogy 30 felett be kell érni azzal, ami marad. :)
2015. máj. 26. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!