Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha valaki árusítani akar női ruhákat, akkor rögtön mondják, hogy "barátnődnek esetleg kellene" vagy valami hasonló, ha én úgyis egyedülálló vagyok?

Figyelt kérdés
Hiszen úgysem kérdezték meg, így nem tudhatják, hogy van-e valakim. (F)

2013. ápr. 1. 19:42
 1/4 anonim válasza:
A barnabőrű utcai árusokra gondolsz?
2013. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
rá kell vágni hogy: " akkor nem veszem meg, mert nincs senkim"
2013. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem a barna bőrű árusokra gondolok, sőt ők még nem is mondták. Inkább a magyar árusokra gondolok, volt ruha árus, illetve étterem ajánló, valamint már szálloda ajánlatkor is kérdezték, de a Westendben is kérdezték a külföldi árusok (asszem a körömfényesítő).

De komolyan mondom, miért kell feltételezni azt, hogy van valakim?

2013. ápr. 1. 22:30
 4/4 rostas martin ***** válasza:
Az utcai arusitas nehez szakma.En peldaul gyerekoromban zsebpenz gyanant arusitottam gyuruket es ilyenkor szoktak mondani hogy"lepje meg a noi ismeroseit ezzel azzal" vagy "anyukanak baratnonek nyagymamanak" ezzekel a szovegel probaljak elnyerni a vasarlokat
2013. nov. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!