Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mennyire szeretitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire szeretitek, ha egy férfinak rossz az öltözködési stílusa?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 23:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amíg nem szakad le róla a gatya, mert annyira igénytelen vagy nem a nagypapám szekrényéből öltözködik addig szerintem nincs rossz öltözködési stílus, illetve mindenen lehet változtatni. Ha makacsul ragaszkodik ahhoz, hogy ő márpedig csak póló-farmer-tornacipő-pulóverben hajlandó járni még 30 évesen is, soha egy ing félcipővel esetleg nyakkendő, na az már lehet probléma. Nekem pl a zokni szandállal sincs problémám ha nem nyakig húzott az a zokni... :D De eddig a legdurvább srác, akinek nem tudtam hova tenni az öltözködését bőr félcipőben susogós futónadrágban és kinyúlt elhordott zenekaros pólóban jött randira. Na ott azért meresztgettem a szemeim, hogy ez már valami.
2015. máj. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem szeretjük.

Jó, ha otthon kapál vagy takarít, akkor mindegy mit vesz fel.


De az annyira gáz, ha még színházba vagy komolyzenei koncertre sem képes normálisan felöltözni.

Meg inkább az a legrosszabb, hogy ha nem hajlandó más ruhákat felvenni, még jó tanácsra sem.


Kockás-színes ing csíkos és más színű nyakkendővel pl a halálom, ez is tök gáz, ha erre nem jön rá magától, de ha szólok neki, akkor is ragaszkodik hozzá. Ciki ilyen pasival emberek közé menni.

2015. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Elég baj, ha felnőtt ember nem tudja, mit hova lehet felvenni, vagy mit mivel lehet felvenni. Sose járnék olyannal, akinek tapintatosan el kell magyarázni, hogy az Operába ne farmerben jöjjön, ha egy mód van rá.
2015. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!