Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jelezzem a párom felé,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem a párom felé, úgy hogy ne vegye rossz néven? 22L

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt és nemrég sor került arra, hogy bemutasson a szüleinek és azóta sok időt töltünk náluk. Viszont nekem egy kicsit furcsa érzés ott lenni a családjánál, mert sokszor vannak olyan durva megjegyzések, viccelődések egymással, amelyek nekem nemigazán jönnek be. Apukája úgy akar menőnek tűnni, hogy nagyon csúnyán beszél az anyukájával (a legszebb szó az ostoba), anyukája pedig olyan kiszámíthatatlan. A barátom ezeket nem veszi komolyan, de nekem meg olyan furcsa ott lenni közöttük, mert én nemigazán értem ezeket a poénokat . Sokszor nekem is mondják, hogy biztos nem szeretek ott lenni köztük, meg elijesztenek meg ilyenek (ami így is van, de én nem mondom nekik). Szeretnék egy kicsit kevesebb időt tölteni a családnál, de a párom nagyon szeret ott lenni, én viszont vidéki vagyok, nálunk keveset tudunk lenni, mert sok idő elmenne az utazással. Hogyan mondjam meg neki, hogy nem igazán szeretek a családja körében lenni, úgy, hogy ne vegye sértésnek?
2015. máj. 22. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Egy az egyben szó szerint elmondod ezt neki ugyanígy. Elég normális szöveg.
2015. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.. Ezt így elmondod neki szerintem megérti
2015. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szöveg valóban normális.

Számomra fontos az őszinteség, ha valami bántja a páromat akkor elvárom, hogy azt mondja is el.

Így tudunk csak változtatni azon, hogy jó legyen mindkettőnknek.

Ha sértésnek veszi az már az ő baja és nem szeret igazán, hogy ezt megértse, esetleg javítson a helyzeten.

2015. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzetben vagy az szent! A "régi" őregek nem értik meg a gondod! Próbálj meg programokat szervezni magatoknak, hogy ne kelljen oda menned ahol nem érzed jól magad!

Ha nem jön össze, mondd el a barátodnak, hogy zavar a légkör a szüleinél!

Menjen egyedül, ne legyetek sokat ott, stb.!

2015. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Ezt így elmondhatod neki szerintem is. De kérdés...Ha nálatok nem tudtok lenni, náluk meg nem akarsz, akkor mit akarsz csinálni? Heti 3X programolni? Kicsit sokba kerülne...
2015. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg érteném ha így elmondanád nekem!
2015. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elárulnád, hogy miért pontoztál le???Szerinted tán nem lenne kicsit drága heti 3X moziba/strandra/inni/állatkertbe stb. járkálni? -.-
2015. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!