Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyedülálló nők mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló nők mind ilyenek? 23/F (bocsi hosszú lett, mert példákat is írtam)

Figyelt kérdés

több tucat egyedülálló lányt ismertem meg az elmúlt években, és a tapasztalataimból csakis arra tudok következtetni, h minden egyedülálló nő tök egyforma.


a megmentőt várják, aki majd felszabadítja, megmenti őket. ugródeszkaként használva a férfit fel akar hagyni korábbi életvitelével, szabadulni akar a szarul fizető munkahelyéről, vagy szabadulni akar a szülőktől. a célja elérése érdekében képes a cselszövésre, kétszínűségre, jópofizásra, mindent elkövet.


itt van néhány példa, ezek mind 19-23 közötti lányok:


1

egyetemista lány, még együtt se vagyunk, csak ismerkedünk, de már azt tervezi, h hogyan fogja a lakásomat átrendezni, merthogy ő oda költözik, mert alig tudja fizetni az albérletet ketten a barátnőjével.


2

szalagmunkát végző lány egy nagy multiban. faluról jár be dolgozni, még együtt se vagyunk, de majd hozzám költözik, mert 5 km-rel közelebb van a munkahelyéhez, igaz h körülményesebb lenne eljutni tőlem a munkahelyére, de akkoris költözni akar. meg hát majd amúgyis másik munkát akar keresni.


3

egy utcával odébb zűrös családi hátterű lány. alig pár napja ismerjük egymást, de már hordja át a cuccait hozzám. kérdezem ez most mi? hát ő már nem tud otthon lenni, és ide akar jönni hozzám lakni. wtf.


4

legjobb barátom házibuliján megismerek egy lányt, tök jól elvagyunk, feljön hozzám aludni, mert nagyon fáradt és csak reggel megy busza, hát mondom oké, délbe felkel és kipakolja a fali könyvespolcomra a piperéit, h az már az ő birtoka:D és majd milyen jó lesz, h az ágyról könnyen eléri a dolgait. wtf.


5

leugrok a tescóba üdítőért. az árupakoló lány mosolyog rám, köszönünk, beszélgetésbe kezdünk. majd panaszkodni kezd nekem alig 10 perces ismertség után, h ott a tescóban milyen szar neki, úgy elmenne máshová, tudok-e valami jó albérletet a közelemben, esetleg nálam WTF.. ellakhatna-e pár napig, amíg rendeződik az élete, mi a f..


6

megyek haza anyáméktól kocsival, szakad az eső, útszélén stoppos csaj, felszedem, beszélgetés, majd mondja, h ő budapesten akar dolgozni mert per pill nincs munkahelye, faggatni kezd merre lakok, szívesen megismerne engem, meg a környékkel, és ragaszkodik hozzá, h számot cseréljünk..


mi vagyok én? mentőöv? ugródeszka? de most komolyan


2015. máj. 27. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Jól kifogtad ezeket a csajokat! :)

Csak szólok nem mindegyik ilyen!

2015. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Te nem ugródeszka vagy, hanem szimplán hülye, hogy nem dugod meg ezeket a gold diggereket jó alaposan. :D Ezek ezt érdemlik! Fűzni őket pár napig, jól megdugni, és elfelejteni. Amúgy gyanítom, hogy elég jól nézel ki, s emiatt ennyire bátrak ezek a nőcikék nálad kezdeményezni.
2015. máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Rossz lányokat találtál meg. Egyáltalán nem mind ilyen.

20/L

2015. máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Sajnálom hogy ilyenekkel találkoztál!

Vannak jók is,csak te éppen nem velük találkoztál!

2015. máj. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mindig ezt a típust keresed meg, erre még nem gondoltál?!
2015. máj. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Elég 'érdekes', hogy mindig ilyen lányokba futsz bele...biztos az osszes noben van a hiba...


Még jo, hogy én nem esek a 19-23 éves korosztályba. :D

2015. máj. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Érdekes körökben ismerkedsz, érdekes lányokkal. 6 éve vagyok egyedülálló, de egyik sem jellemző rám. Önellátó vagyok, nem támaszkodok senkire, és ha ismerkedek, eszembe se jutna hogy majd egy pasi tartson el... lehet máshol kellene ismerkedned, más típusú lányoknál...
2015. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen.Nem élősködnék a páromon.Meg egyből odaköltözni? Minek?!Az exem Budapesten lakott,én már terveztem egy ideje,hogy felköltözöm,vidéki voltam.Kerestem albérletet és munkát,2 barátommal lakunk egy házban.
2015. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

vicces olvasni, hogy minden csaj be akar költözni hozzád.:)


szerintem ezt elkerülheted, ha halogatod a lakásba hívást.


nem minden egyedülálló nő ilyen. van, aki azért egyedülálló, mert valami igazit keres, nem csak azt, hogy valakivel lehessen.


mi lett a sztorik folytatása? volt olyan, hogy megmondtad, hogy nem, és mégis együtt maradtatok még?

2015. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Interferencia ***** válasza:
Biztos nagyon szép a lakásod!
2015. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!