Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyszerre három fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszerre három fiúval kezdtem ismerkedni és randizni, hol van a határ?

Figyelt kérdés
Hol van az a határ, ahol azt kell mondanom, hogy a másik kettővel már nem találkozom, mert a harmadikkal több alakul?
2015. máj. 27. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Egy normális ember sosem randizik 3 emberrel, hanem mindig egyet akar megismerni, és ha az bármiben felel meg, akkor utána lép csak a következő felé.

Eleve nem is tudod igy megismerni őket, hiszen szétforgácsolódsz közöttük.

2015. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha tehettem volna, nyilván így ismerkedem, de neten egyszerre többen írtak és mindhárom normálisnak tűnik.
2015. máj. 27. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Amint te, vagy valamelyikük elkezd többet érezni. Ha te kezdesz csak egyikük iránt, akkor jó, ha viszont valamelyikük aki iránt te nem, az problémásabb. Legrosszabb ha többen is kötődni kezdenek, vagy te kezdesz nem csak egyikükhöz.

Valamelyik magányos estéden tisztázd magaddal hogy ki áll legközelebb a szívedhez, és a másik kettőt zárd rövidre. Lehet bebukod, nem lesz vele jó, vagy hosszú, de az érzesekkel meg nem szabad játszani.


Ne hitegesd mindhádmukat, es a szexig is már csak egyel juss el!

N

2015. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Interferencia ***** válasza:
Lehetőleg az első randi után, de mindenesetre minél hamarabb.
2015. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2, ja így más, előbb találkozz velük, aztán könnyebb lesz! A net az személytelen, ott nem nézel a szemébe, nem látod a reakcióit, nem érzed a kisugárzását, úgy meg nem lehet välasztani.

Legalábbis szerintem, bár én pont ezek miatt még sose ismerkedtem neten :)

#3

2015. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


nem is a neten, írásban kell megismerni a másikat.

2015. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!