Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek a párkapcsolatoktól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a párkapcsolatoktól? Vajon miért?

Figyelt kérdés
Átlagos kinézetű vagyok, és átlagos kinézetűek voltak azok a fiúk akikkel jártam. Csak gondoltam a trollok kedvét ezt is megemlítem, mielőtt megkapnám hogy csak a helyes férfiakkal állok szóba. Azon gondolkodtam vajon mennyire vagyok szerethető ember? Igazából soha életemben nem voltak barátnőim az iskolákban. A gimi után van egy olyan lány, akivel ma is beszélünk egymással, nem tudom lehet ezt barátságnak nevezni. Azt érzem hogy én nem vagyok szerethető. A fiúk akikkel jártam, nem volt vita köztünk, aztán az egyik csak se szó se beszéd eltűnik, persze kerestem, de nem lehetett elérni. Egy másik meg azzal a kifogással koptatott le hogy én jó vagyok, és hogy ő nem érdemel meg engem. Amúgy is mindig önbizalom hiányos voltam, de ezek a kudarcok csak még jobban rátettek. L/23
2015. máj. 27. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Az önbizalomhiánytól kell legelőször megszabadulnod. Ilyent ne mondj, hogy te nem vagy szerethető lány. De igenis szerethető, becsülhető vagy. Csak még nem találtad meg azt a fiút, akinek te vagy az igazi és aki neked az igazi. Talán azt tanácsolnám, hogy bővítsd az ismeretségi körödet, szerezz új barátokat. De mégegyszer mondom az önbizalom helyreállítása az első. Tudom mondani könnyű, de tenni kell érte. Tudod van aki előbb, van aki utóbb, de mindenki megtalálja párját. Sok sikert neked.
2015. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenki szerethető, de nem fog mindenki szeretni, nyilván nem is erre vágysz.

Nekem voltak barátaim, haverjaim, pasijaim, mindig pörgött körülöttem minden és én is pörögtem, nem kicsit. Kb. 22 éves koromig.

Aztán az élet lassan lemorzsolta a nagy barátokat, és kb. két ember maradt meg a baráti körömben, akit 22 éves korom előtt is ismertem már. Az igazi barátságaim ezt követően köttettek, nagyon kevés ember, de értük bármikor akár a tűzbe is mennék. Nagyon fontos, hogy ápoljuk a barátságokat, mindkét félnek mindig nagyon fontos. Életem párját tavaly találtam meg. Én szentül hittem, hogy alkalmatlan vagyok párkapcsolatra, együttélésre stb. Kiderült, hogy nem. Most vagyok 36, most lett kerek az életem.

Ne légy önbizalom hiányos. Akkor nagyon könnyen rúgnak beléd. Te is jó vagy valamiben, te is szerethető vagy.

2015. máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak nem tudom miért pedig rossz embernek látom magam. Nem értem engem miért nem szeretett még senki sem. Nem vagyok buta, nem vagyok ronda, se kövér, még is gúnyolódás tárgyává váltam mindig az iskolákban.

Az eddigi válaszokat köszönöm.

2015. máj. 27. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha kb 46kg magas vézna csaj vagy ,az pont elég hogy gúnyoljanak
2015. máj. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már hiányoltam a trollokat!
2015. máj. 27. 16:08
 6/8 omba ***** válasza:

Nem értem, minden ember szerethető, - mondjuk a hasfelmetsző tán nem annyira.

Az a két eset nem sokat jelent, ne értékeld túl, elég jellemtelen lelépés.

2015. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok meddig csínálod még
2015. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jól értem eddig 2 emberről volt szó 2 kapcsolatod volt eddig?

Egyébként lehet h unalmas de szimplán lehet h csak rossz embereket fogtál ki. Kicsit naivnak is tűnsz amin nem ártana változtatni egy picit. Hamar beléjük szeretsz, elképzeled a fantasztikus jövőtöket aztán hirtelen huss és elszállt.

Az érzelmeknek lehet h nem lehet parancsolni, de próbáld meg először jobban megismerni a másikat.

A másik meg h nagyon görcsösen kezeled ezt az ismerkedést, lazábban vedd eleinte kikapcsolódásként szórakozásként buliként ne pedig úgy h az életed múlna rajta.


Egyébként milyen körökben mozogsz? Tanulsz vagy dolgozol már? Merrefelé sikerült összeszedned ezeket az embereket?

2015. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!