Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 22 leszek. Soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 22 leszek. Soha nem volt senkim, barátaim sincsenek. Vajon fog ez még változni, vagy csak fölöslegesen reménykedek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 19:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Reménykedni önmagában nem elég. A kérdésedből nem derült ki, te mennyit teszel az ügy érdekében.
2015. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy ez változzon tenned kell érte...
2015. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Hnajó, de mit lehet tenni? Mert én nem járok bulizni és nem is fogok - de most tényleg ez az egyetlen módja annak, hogy ne legyen az ember magányos? Illetve sokan még a sportot javasolják. De az mit ér? Miben segít az? Egyedül a külsőn tud javítani. Ahhoz képest meg arról beszélnek, hogy "ne azért sportolj, hogy jól nézz ki". A hobbim pont olyan, ami a nőket a legkevésbé sem érdekli, de fiúknak is csak egy szűk rétege érdekelt benne.


Az kimaradt, hogy fiú vagyok, és nem éppen az én nevem szerepel az értelmező kéziszótárban az "Adonisz" szócikknél.

2015. máj. 16. 20:26
 4/21 anonim ***** válasza:

Ha eljársz sportolni, ott találkozhatsz másokkal. ;)

Miért nincsenek barátaid? Az iskolában sem sikerült barátkozni? Most mit csinálsz? Tanulsz? Dolgozol?

Az embereket meg kell szólítani, főleg a lányokat. A meg sem szólalsz, kicsi a valószínűsége, hogy egy lány észrevesz ÉS még kezdeményez is.Erre nem lehet építeni.


Nekem is vannak problémáim a kapcsolatteremtéssel, de hogy tényleg ne legyen senki, azért már szerintem aktívan tenni kell. Körülöttem mindig voltak olyan emberek, akik addig-addig próbáltak velem beszélni, amíg lebontották a "falamat", de én lány vagyok, így kicsit könnyebb.

2015. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Persze, hogy változni fog. Lehet nem jó közegben vagy még.


A sportnak nem a kinézet fejlesztése a fő célja. Lehet az ügyesség, gondolkodásmód fejlesztése. Ott van nagyon sok ügyességi sport, ott vannak a küzdősportok, az önvédelmi sportok. Itt azon túl, hogy mindegyik tartalmaz valamennyi izomzatfejlesztést, leginkább a mozgáskoordinációt fejlesztik. Mellékesen meg ismeretségek, barátságok is szövődhetnek ilyen helyeken :)

2015. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Azért elég fontos a külső. Nem értem, tudod hogy nem nézel ki jól de hülyeségnek tartod a sportolást. Ébredj már fel, a szerelem a testiségről is szól, tehát fontos a külső!! Egy jó megjelenésű pasihoz több nő fog vonzódni! Arról nem is beszélve hogy önbizalmat is ad a jó test és a sport. Emellett pedig érdemes a hivatásra koncentrálni, mert az is javítja az önértékelésed ha abban sikeres vagy. Hogy találkozz lányokkal ahhoz el kell járnod otthonról, tapasztald ki milyen helyek, programok passzolnak a Te egyéniségedhez.
2015. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

"Ha eljársz sportolni, ott találkozhatsz másokkal." + az egész #5

Hát, biciklizek, de egyelőre nyilvánvalóan csak rövidebb utakat vállalok be (<60km), azokat se időre, a másik hobbimmal egybekötve, amiatt pedig megállásokkal. De a lényeg az, hogy egyedül csinálom ezt is, tehát nem feltétlenül jelent egyet a sport a társasággal.


"Miért nincsenek barátaid? Az iskolában sem sikerült barátkozni? Most mit csinálsz? Tanulsz? Dolgozol?"

Tanulok még egy darabig. Iskolában nem igazán találkoztam olyanokkal, akiket én különösebben megkedveltem volna (két személytől eltekintve, de mivel akkoriban igazi gyökér voltam, nem igazán tartjuk a kapcsolatot azóta). Egyetemen meg szó szerint SENKI olyat nem találtam, aki egy kicsit is szimpatikus.


"Emellett pedig érdemes a hivatásra koncentrálni, mert az is javítja az önértékelésed ha abban sikeres vagy."

Na ez az, hogy egyetemre járok, de ott sikeresen elvették a kedvemet attól, amit én elméletileg ezzel a leendő diplomával csinálni tudnék. Másik opció az, hogy kamionos leszek, és ez a valószínűbb, de az anyagiak miatt még az se biztos, hogy idén meglesz a B-s jogsi egyáltalán. Mondjuk legszívesebben buszoznék, de nem akarok emberekkel foglalkozni - vagyis nem is emberekkel, hanem az elkerülhetetlen, bizonyos időközönként előkerülő taplókkal.

2015. máj. 16. 21:06
 8/21 anonim ***** válasza:

én is hasonló helyzetben vagyok, bár nekem pár hónapja ért véget egy párkapcsolatom. én sem igazán értem mit lehetne ez ellen tenni, hiszen nem állhatsz oda valakihez, hogy hé, leszünk haverok? úgyhogy üdv a klubban:)


L20

2015. máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, meg is válaszoltad a kérdésedet. Úgy nézem, te inkább kifogásokat keresel, miért ne kelljen kapcsolatba lépned velük. Tisztában vagyok, hogy nem jelent egyet a sport a társasággal, de ha akarnád, akkor ott lenne a lehetőség.


Nem tudom, mit vársz az emberektől. Tökéletes emberrel nem fogsz találkozni, és te sem vagy az, ezt érdemes észben tartani, amikor másokkal találkozol. Csak egy kis alázat és érdeklődés kell, és rengeteg szépséget lehet felfedezni azokban, akiktől semmit nem vártál. És mivel te nem veszed erre a fáradságot, nincs min csodálkozni. Így mindegy, hány emberrel találkozol. A kapcsolatokban nem csak elvárni kell.


Nem baj, ha te nem így gondolod, de akkor ne siránkozz!

2015. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

"A kapcsolatokban nem csak elvárni kell."

Nem igazán értem, hogy miből jutottál erre a következtetésre. Azért, mert az én szakomon senkit nem találtam szimpatikusnak? Na igen, az tényleg nagy hiba részemről, hogy nem keresem olyanok társaságát, akik buliba járnak, alfák vagy más módon állnak tőlem teljesen távol. Arról meg szintén nem én tehetek, hogy teljesen véletlenszerűen hagynak ott emberek - nemtől függetlenül, bár az tény, hogy a legnagyobb csapás egy lánnyal kapcsolatban ért, aki se szó, se beszéd eltűnt, miután hónapokon át beszéltünk és egyszer találkoztunk a viszonylag nagy földrajzi távolság ellenére is. Ezek után nem igazán tudok már megbízni senkiben se, ezért nem is merek ismerkedni (szintén nemtől függetlenül). Ha valaki odajön, akkor örülök, bár engem a rosszarcúakon és a kéregetőkön kívül senki se szokott megtalálni, hiába töltöm a fél életemet vonaton (ami ugye statisztikailag jó helyszín lenne arra, hogy embereket megismerjek), úgyhogy még egy pont a mellett, hogy ne bízzak meg emberekben.


"nem jelent egyet a sport a társasággal, de ha akarnád, akkor ott lenne a lehetőség"

Mégpedig úgy, hogy...? Csapatjátékot nem akarok. Nem is megy, nem is érdekel, labdajátékokon kívül meg más nem is létezik jóformán.



--------


A #8-at meg üdvözlöm én is! :D

2015. máj. 16. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!