Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok tényleg így válogatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tényleg így válogatnak ismerkedésnél szórakozóhelyen, vagy netes társkeresésnél?

Figyelt kérdés

Két lány mellett álltam a buszmegállóban.

nagyon feltűnőek voltak, de nem csak a ruhák miatt, hanem dögösek is voltak.

Arról beszéltek, mi volt hétvégén a diszkóban, meg kinek milyen pasi kéne.

A munkásokat mindkettő elvből leszólta, volt hogy elment előttük egy és már szidták is.

Előjött hogy jó lenne ha saját lakása lenne, mert ugye hova járnának akkor párosodni?

Kocsi is jó lenne, mert ez a buszozás nem a legjobb, meg sok a szegény a buszon.

De egyiknek sem voltak gazdagok a szülei, mert mindkettő otthon élt, ahogy beszélgettek, és amit hallottam belőle.

Tényleg ezek a mai 18-20éves fiatal lányok



2015. máj. 27. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem mind,te csak láttál két egyedet egy fura állatfajból.Ennyi.
2015. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Interferencia ***** válasza:
96%
Van ilyen is.
2015. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

van ilyen nőben, igen. van olyan pasiban, aki szerint a nő nem nő 90C mellméret alatt. van olyan nő, aki a pénze és kinézete miatt választ egy pasit. van olyan pasi, aki a kinézete és az eszének hiánya miatt választ egy lányt.


ezek a rossz példák, velük találkozhattál ott. van belőlük pár, de nem kizárólagosak. normális nő, normális férfi nem ilyenek alapján szelektál. de kár is mondani... úgyis ti tudjátok jobban :D

2015. máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
ilyenek sajnos a mai nők 90% a!
2015. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"ilyenek sajnos a mai nők 90% a!"


nem az első eset hogy ilyeneket hallottam jó nőktől.

2015. máj. 27. 16:46
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
akkor megint nekem van igazam! de jönnek a vannak kivételek szokásos hülye szöveg
2015. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Nem!!!

Vannak ilyenek, de nem a 90% !

Én még 10%-ot sem mondanék.


L20

2015. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövik.
2015. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell foglalkozni ilyen tőgyarcúakkal! Vannak ertelmes, kedves nok is.
2015. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Aztán jön egy olyan srác, akinek nincs sok pénze, de mégis tocsog tőle a bugyi és el is felejtik a hatalmas igényeiket. Nem kell mindent elhinni, amit nők mondanak. :D
2015. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!