Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szórakozóhelyen egy idegen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen egy idegen, idősebb pasi erőszakosan közeledett felém, nyomai vannak, van értelme feljelenteni?

Figyelt kérdés

Tetszett, de aztán eldurvult, szorította, kiszívta a nyakam, leszorított, nem tudtam ellenkezni. Vannak nyomai, képet privátban küldök, akit érdekel.

Van értelme rendőrségre menni? (A nevét tudom)

17/L


2015. máj. 4. 10:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Miért is jelentenéd fel?

Nem tett semmit.

2015. máj. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

Nincs.

Bárminemű kártérítést csak polgári per esetén igényelhetnél, a rendőrség pedig nem foglalkozna az üggyel.


Sajnálom, de ez van. Még nemi erőszaknál sem igen tudnak sokat tenni, nyakkiszívással gondolom még annyit sem.

Legközelebb szólj a kidobóknak, ők majd elintézik.

2015. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtál ellenkezni? Miért nem kértél segítséget?

Esl jelezd a szóraozóhelynek, vagy ne menj oda többet.

2015. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%
Kellett neked khurvulnod, cicám. Nyeld le, és ne ribiskedj legközelebb. Jó lecke, nem?
2015. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A hely wc-jében történt, ott nem tudtam semmit tenni.
2015. máj. 4. 11:21
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Na várj. Én nem ismerek sok szórakozóhelyed, de gondolom nem koedukált WC-ket használnak.

Szóval hogyan került ő a női WC-be vagy te a férfiba?

2015. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szerinted ellenorzi ezt barki is? Hogy ki melyik wcbe jar be....
2015. máj. 4. 11:28
 8/17 A kérdező kommentje:
Amugy meg mentem utana, marmint o mondta hogy menjunk felre, aztan ahogy kattant a zar, kezdodott ez.
2015. máj. 4. 11:29
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
És ezzel akarnál a rendőrségre menni, hogy félrevonultál egy pasival dugni a férfi WC-ben és ő nem volt elég gyengéd?
2015. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Ha egy szórakozóhelyen egy lány elvonul egy sráccal(ráadásul nem kintre beszélgetni hanem awcbe!!) akkor valoszinü d-gás lesz..gondolhattad volna te is hogy nem azért hiv maga után hogy befonja a hajadat.

Egyébként ilyen indokkal hogy kiszivta a nyakad stb..max kiröhögnének a rendörségen..

Am megkérdezhetem hogy "menekültél" el végÜl?

2015. máj. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!