Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézik el, meg miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik el, meg miért tartják viccesnek a nők a jó pasiknak a bunkózásait, tapló beszólásait?

Figyelt kérdés
2015. máj. 29. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Sosem néztem el. Idő kérdése és visszavágtam, és ezerszer megbánta hogy egy rossz szót szólt. Mindig
2015. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha "nők" alatt a buta, primitív réteget érted, akik bármit elviselnek azért, hogy megmászhassák a pasit vagy kifoszthassák a pénztárcájukat, hát akkor azért. Kihasználják egymást. Ugye nem gondolod, hogy bárki ellenszolgáltatás nélkül elviseli a megalázást? Minden kapcsolat csak addig működik, ameddig mindkét fél úgy gondolja, nyer annyit a dolgon, mint amennyit veszít. Van, akinek a büszkesége és tartása eladó pénzért vagy szexért, ilyen egyszerű.
2015. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Talán ezt a tini kategóriában kellene kérdezned, mert lelkileg egészséges felnőtt nő nem így "működik".
2015. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
A nők elküldik az ilyeneket a picsba,ez max. a selejtes tizenéves kislányokra igaz,bár gondolom ott sem mindegyikükre.
2015. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Ismerek egy helyes srácot, aki mindenkivel, aki nem tartozott a közvetlen baráti körébe, elég bunkó volt, beszólogatott mindig. Na hát én sem tartoztam a közvetlen baráti körébe, ezáltal én is kaptam az ívet rendesen, de hát miért is kéne tűrnöm? Ugyan úgy visszaszóltam, vagy nem vettem fel és ezzel el is volt intézve a dolog. Én egyébként szeretek kötözködni. Nem szoktam belekötni direkt senkibe, meg a barátaimmal is inkább csak hülyülés szinten megy a dolog, nem pedig sértegetve, de ha belém kötnek, akkor ki nem hagynám, hogy visszaszóljak. Bevallom, kicsit még élvezem is :D Egyébként a srác ha nem volt körbevéve a haverjaival, akkor nagyon rendes volt, és olyankor tényleg úgy láttam, hogy érdekli mi van a másikkal. Ezt az oldalát nagyon szerettem, és van, hogy megéri elviselni a bunkózást, ha aztán megmutatja a másik oldalát is.

Viszont vannak olyan bunkók, akiknek nincs kedves oldalok, azok egyszerűen csak h ü l y é k, és nem érdemes foglalkozni velük.

2015. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Mert csak a külső számít nekik, és az alapján ítélik meg a belsőt is. Nemcsak a tinilányok, hanem minden nő.
2015. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

6-os, te is a tini rovatba tartoznál a gondolkodásod alapján, sajnálom. :(

De nem baj, így szórakoztatóbb a kategória. :D

2015. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Itt kérek elnézést az értelmesebb tiniktől!

7-es voltam.

2015. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Épp ellenkezőleg, tini koromban még hittem benne, hogy nem így van. Mára már van annyi tapasztalatom, hogy kijelentsem: minden nőt csak a külső érdekel.
2015. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En nem nezem el. UtalOm az ilyen alakokat. N
2015. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!