Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másoknak körülöttem állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak körülöttem állandóan összejön normális kapcsolat, én még a randiig sem jutok el. Mi velem a baj? Selejt vagyok?

Figyelt kérdés
Még csak nem is ilyen komolytalan kapcsolatokról van szó valami flegma, nem túl intelligens sárcokkal, hanem normális kapcsolat értelmes férfiakkal. Engem meg lassan két éve még randira se hívott senki, igazából még rám se nagyon néznek, ha meg mégis, nem éppen komoly szándékkal. Pedig úgy érzem elég sokat teszek azért, hogy összejöjjön valami: igényesen öltözködöm, sportolok, értelmesnek tartanak és nyitott is vagyok, sok helyre eljárok. Lehet, hogy akkor én alapból javíthatatlanul selejt vagyok és soha nem leszek elég jó ahhoz, ami másoknak szinte könnyedén összejön?
2015. máj. 31. 10:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem társkeresési szándékkal írtam ki a kérdést, valami választ vagy tanácsot szeretnék kapni.
2015. máj. 31. 10:20
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyilván van valami oka, talán a viselkedésed olyan (pl. hűvös, flegma stb.), de ezt így távolból senki nem fogja tudni megmondani.
2015. máj. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Interferencia ***** válasza:
Hát ja, ennek a kérdésnek így nem sok értelme volt, meg amúgy is van még ezer ilyen.
2015. máj. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi a 3,14csa van. Női rinya hétvége a gyk-n?
2015. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1: Pedig már el szerettelek volna hívni valahova. De ha nem, hát nem.


Amúgy ennyiből nem tudom, hogy mi az oka. Talán az, hogy élőben sem igazán látszik rajtad, hogy akarnál kapcsolatot?


Vagy tényleg selejt vagy. Ki tudja ennyiből?

2015. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálad is rendszeresen próbálkoznak, csak közülük senki se néz ki elég jól számodra.
2015. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ennyi leírásból fogalmam sincs, mi lehet az oka.

Az is lehet, hogy veled van a baj, és az is, hoyg próbálkoznak, csak nem veszed észre, vagy olyan helyeken jársz, ahol eleve nincsenek szóba jöhető férfiak. Mind a 3 eset külön elemzést igényelne, de azt se tudom, a 3 közül melyik esetről van szó.

Bár itt nem akarsz ismerkedni, egy találkozástól (amiből nem feltétlen kell többnek lennie) többet meg lehetne tudni erről az egészről. De ennyivel barátok, ismerősök is talán tudnának a kérdésedre válaszolni, akik jobban ismernek téged és a környezeted, helyzeted.

2015. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mert lehet még nem talált rád egy olyan srác aki értékelni tud.


írtad, hogy nem ismerkedési céllal írtad ki a kérdést. Pedig itt gyakorin szerintem lennének jelentkezők :)

25F

2015. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy ehhez hasonló hozzászólás volt múltkor, a hölgy sírdogált, hogy ő senkinek sem kell, senki nem kezdeményez nála, stb.


Írta melyik buliban volt, hogy ott sem próbálkozott nála egy normális ember sem, csak bunkó, tudatlan és iszákos barmok, stb...

A vicc az egészben, hogy én is pont abban a házibuliban voltam, kértem a hölgytől képet (itt a gyakorin) és láss csodát, ő volt az egyetlen akinél bepróbálkoztam.

Nem iszok, nem dohányzok, bunkónak többnyire a megbuktatott diákjaim tartanak, de mégsem tartozok a normális kategóriába :)

2015. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora. Panaszkodik hogy nem hívja el a kutya sem randira, de ha itt valaki megtenné akkor el lesz küldve a francba...
2015. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!