Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol keressek normális pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek normális pasit?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok,szeretnék ismerkedni.. legalább barátokat szerezni. Nem vagyok egy csúnya nő...igaz kövér ... :)
2015. jún. 1. 22:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Sikerült!!!! És itt!!!!
2015. jún. 20. 00:40
 12/17 anonim ***** válasza:
56%

A kérdés lényege, hol találok olyan elkeseredett harmincast, aki a nunusomért cserébe majd eltartja a gyerekem, de persze nem pofázhat bele a nevelésébe, meg az sem baj, ha van lakása.


Igazad van, sehol, és az előző hszedre reagálva,, ne kiabáld el. Nincs olyan egészséges gondolkodású , saját családot tervező férfi aki ezt hosszutávon vállalná érdek nélkül.

(tudom, gyökér vagyok, de ettől még ez a helyzet)

2015. jún. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
egyébként szeretem az iyleneket, mert sokan járnak a cipődban azok közül a huszonéves nők közül, akik korábban a nagyarcú szépfiúkkal álltak csak szóba, és harminc éves korukra megy "ugymaradtak" . Aztán ilyenkor meg már a kiélt nőnek jó az egyszeri hülyegyerek is, csak legyen valaki.
2015. jún. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát ezt rosszul látjátok,egy helyes,kedves pasival jöttem össze,sem lakása,sem pénze,sem autója. :D És mielőtt írnátok,hogy akkor ki akar használni,nekem sincs.
2015. jún. 21. 00:20
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor ügyes legyél, drukkolunk nektek!
2015. jún. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"sem lakása,sem pénze,sem autója."


"Aztán ilyenkor meg már a kiélt nőnek jó az egyszeri hülyegyerek is, csak legyen valaki."


Ugyebár :)

Be happy

2015. jún. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Kööszike a jó kívánságot! A rossz meg nem érdekel. "kiélt" miről beszélsz? Bár mindenki magából indul ki.
2015. júl. 8. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!