Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressek normális párkapcsolatot? 26 N

Figyelt kérdés
Annyit csalódtam már,pedig nincs sok elvárásom...Én csak egy szerető társat szeretnék akinek csak én vagyok a mindene...
2013. okt. 25. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Most mondhatnám azt is, hogy én vagyok a megfelelő egyén számodra, DE túl koros vagy hozzám. :D

26F

2013. okt. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na ezzel én is pont így vagyok. Mondjuk én nem mondhatom, hogy sokat csalódtam, mert még csak nem is értek az ismerkedéshez, stb.. De ettől még szeretném.

28/f

2013. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ezzel sokan vannak még így.. majd ha tudom a választ akkor megmondom neked is.
2013. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is rengeteget csalódtam és olyan személyt keresnék, aki viszont szeret. Verseket is írtam ezzel kapcsolatban udvarlás jellegűtől, a túlfűtött szerelemig, "szakítás" visszautasítás, viszonzatlan és csalódottság kategóriában.

Ettől függetlenül ilyen céllal rendelkező nőt megismernék a korosztály nálam rendben van pedig csak 22 éves vagyok


ui: sok sikert, egyszer csak összefog jönni


Üdv. Atti 22/F

2013. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondjon bárki bármit, a netes társkeresés egy nagyon jó dolog, csak tudni kell használni. Én csak tudom: így találtam meg életem párját, akivel már hosszú évek óta élünk boldog házasságban.


Arról, hogy a netes társkeresést pontosan hogyan is érdemes csinálni, és mire kell ügyelni, mit kell elkerülni, itt olvashatsz bővebben:

[link]


Egyébként pedig érdemes körülnézni ama fiúk között is, akik nagyon régóta nagyon jó barátaid, de "csak barátokként tudtál tekinteni rájuk" eddig. Nem ritka ugyanis az sem, hogy az ilyenek egyike-másika él-hal érted, és a szíve szakad meg, amiért "csak barátként" tekintesz rá, de így is kitart melletted, mert olyan sokat jelentesz neki. Az ilyenekből az esetek legnagyobb többségében a végletekig megbízható, kiváló társ válik, éppen azért, mert olyanok, amilyenek - és paradox módon viszont éppen ezért is lesz belőlük olyan gyakran "csak barát", mert nem azok a tipikus nőszédítő alfahímek... viszont épp ezért lehet belőlük olyan kiváló, megbízható, hosszú távú társ. Gondolkodj el ezen is.

(Ami pedig a "ne tegyük tönkre a barátságot" kifogást illeti, arról pedig lásd itt: [link] )

2013. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg van egy valamilyen lelkivilagod es hasonlo elvarasaid a partnereddel szemben. Hat vizsgald meg magad, hogy Te mit szeretsz, milyen szituaciokban erzed jol magad es ebben a milioben keress partnert magadnak. Szereted a termeszetet? Jarj el kirandulni, allj szoba az emberekkel es siman megtalalhatod a parod, de akar uj baratokat is, akiken keresztul akar megint csak tarsra akadhatsz. Tanfolyamok is jo taptalajok az ismerkedesre, ott is hasonlo erdeklodesu emberek verodnek ossze. A sport is tokeletes az ismerkedesre, hogy hasonlo beallitottsagu emberekkel talalkozhass es abbol is barmi alakulhat.
2013. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi az a nem sok elvárás? Mert nekem pl az alap az, hogy értelmes legyen, de azt mondták ismerőseim, hogy már eleve ez is sok. :D

25/F

2013. okt. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Próbáltad már az internetes társkeresést? Én egy ilyen oldalon ismertem meg a férjemet. 3,5 éve vagyunk már együtt.


Én is sokat csalódtam. 5 éven keresztül vagy szar kapcsolatban voltam, vagy magányosan, vagy pocsék randikra jártam...


Aztán 24 évesen ismerkedtünk meg a férjemmel egy teljesen ingyenes netes társkeresőn. Akkor 6 hónapja voltam regisztrálva, jó pár randival, és csalódással a hátam mögött.

Ő 2 hete volt fent.


25 éves voltam amikor összeházasodtunk, másfél éves kapcsolat után. Már az elején tudtuk, hogy lelki társak vagyunk, ő az igazi nagy ő:)


Próbáld meg, ha eddig még nem tetted.


Ismerek más házaspárt is akik így jöttek össze. Ott már van egy gyerek is.


27/N

2013. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!