Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik jobb választás? Rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jobb választás? Rendes, kedves pasi, akivel nagyon hasonlóak vagyunk, vagy olyan, akivel nagyon jól működik a kémia?

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 18:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Egy harmadik, akiben mindez megvan.


A rendes, kedves pasi, akivel nagyon hasonlóak vagytok, kémia nélkül tökéletes barátnak.


Olyan, akivel nagyon jól működik a kémia, de emberileg nem a legjobb, az tökéletes dugópajtás.


Hosszú távú párkapcsolatra mindenképpen olyat választanék, akivel a kémia is működik, és rendes, kedves pasi is egyben, akivel nagyon hasonlóak vagyunk :)

2015. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Természetesen én is arra vágyom, de eddig még nem találtam ilyet, akiben mindkettő meg volt. :(
2015. jún. 3. 19:05
 3/36 anonim ***** válasza:

Akkor el kell dönteni, mit akarsz: egyszerű barátot (mert nekem ne mondja senki, hogy szenvedély nélkül lehet más is a kapcsolatból, mint szenvedés), vagy dugópajtást (kellő emberi értékek nélkül te magad sem érezheted jól magad a kapcsolatban). Illetve tovább kell kutakodni, hogy vajon kivel lenne érdemes összeállni.


Mondjuk, ha nem taszít szexuálisan, csak talán idő kellene hozzá, hogy beleéld magad a dologba, akkor én inkább a rendes, kedves pasira szavaznék.

2015. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondjam, önmagában egyik sem elég.
2015. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp e kettőből akarsza választani,a döntés a tiéd. vagy megtanítod a rendes kedvest,hogy neked mi hogy jó, vagy a másikat igyekszel jobb emberré tenni.
2015. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
67%
Valaki kohogje mar fol nekem, jelent e valamit az a 'kemia' azon kivul, hogy 'hudejopasi'
2015. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
De tenyleg, amikor ti ezt leirjatok, nem rohogitek szet az agyatokat? :-)
2015. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Nekem jó pasi. Gondolom te sem olyanokkal szoktál lefeküdni/járni, akik nem jönnek be neked.
2015. jún. 3. 19:42
 9/36 anonim ***** válasza:

De bizony egyszer jartam olyannal aki nem jott be mint no. 8 evig eltunk egyutt a legjobb viszonyban.

Illetve jartam egy gyonyoru novel 8 hetet, mindezalatt a baromi hosszu ido alatt ketszer felrekefelt:-)

Egyebkent nem az a bajom, hogy buktok a jopasikra hanem hogy mifsnak ez a eufemisztikus viragnyelv?

2015. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Egyebkent komoly osszeget tennek fel ra, hogy a jopasit fogod valasztani.

Ugyanis egy idealis helyzetben egesz egyszeruen nem kerdes, hogykezdenel e valamit egy hozzad hasonlo kedves ferfival.

2015. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!