Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lenne nekem a jó választás?

Mi lenne nekem a jó választás?

Figyelt kérdés
jelenleg 11.es vagyok.A fakultacios tantargyaimnak a bioszt es a kemiat valasztottam.A kenia az nagyon nem megy mert eddig nem foglalkoztam vele es nem is sokat szamoltunk a tanarunkkal oran.Viszont fakton 2es vagyok es akarjogy tanulok megakadok a feladatokban ott hogy felirom az adatokat lehet elkezdem de inkabb nem es nem tudom mit kell tovabb csinalni.Jarok tanarhoz de csak most kezdtem el es meg nem szamoltunk rendesen mert az alapoktol kell jezdenem azt mondta.Most ugy nez ki hogy leadom a kemiat,es kulon tanarommal megbeszelem hogy lehet e meg valamit kulon vele kezdenem vagy csak alljak ra a bioszra es a nyelvekre.Az elso nyelvem az angol a masodik a spanyok es biosz emeltet szeretnek.hova mehetnek ?

2015. márc. 7. 20:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Regebben gyerekorvos akartam lenji,jol ertek a gerekek nyelven..Nagyon szeretem a pici babakat.Viszont nem igazan szretnek ovono lenni.Most a gyogytornaszon gondolkoztam vagy valami olyanon esetleg amihez nyelv kell.
2015. márc. 7. 20:20
 2/5 anonim ***** válasza:

orvosira nagyon kevés lesz ha az ember csak szeret másokkal foglalkozni

ötösöm lesz kémiából sokat segít amúgy a feladatoknál és minden iskola könyvtárában van

2015. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
es csak emelt biosz es nyelv?
2015. márc. 7. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy jól bánsz a gyermekekkel, majd jó lesz a családnál. Attól függ, hogy merre orientálódsz. Mehetnél egyszerűen biológiát tanulni egyetemen, a nyelv annyiban előnyös, hogy akár külföldön is hallgathatnád. Biológiából elég sok mindent ki lehet hozni, ha érdeklődő vagy és szívesen kutatsz, vizsgálódsz.
2015. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, de ami anyagilag is megéri, az sajnos vagy a magánrendelés, vagy a mérnöki tudományok.

Minden ilyen szociális jellegű munka szép dolog, de hivatástudatért meg a dolog szépségéért nem adnak kenyeret a boltban.


Egyébként céltudatosan készül az ember be lehet kerülni az orvosira is, a kémia szinte eltörpül a biosz mellett. Még a bizonyítványod is jó debrecenbe bekerülni két 60%os emelt, ami egy "közepes" eredménynek számít.

2015. márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!