Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz, ha azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha azért keresek alkalmi viszonyt, mert egy kapcsolatban folyton úgy érezném, hogy úgyis megcsal előbb-utóbb egy másik lánnyal?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Gáz, mert komoly önértékelési és kötődési zavarra utal, amivel nem könnyű együtt élni, és az élet minden más területére is hatással szokott lenni az ilyesmi.
2015. jún. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Más miatt keresel alkalmi viszonyt és ezzel a sületlenséggel próbálod magyarázni.
2015. jún. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

másodiknak van igaza. azt meg gyakran látom hogy tele van kocsmapszichologizálóval a gyk :D

mióta önértelkelési zavar "féltékenységből" félrekefélni?

szimplán felelősséghárításról van szó. ugyis egy szemét férfi, aki megcsalna, hát megcsalom én előbb. ennyi.

2015. jún. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem, én is így érzem, a pasik 100% hogy megcsalnak
2015. jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsóval értek egyet, csak ezt hallom meg látom mindenhonnan. Mert kell nekik az újdonság, akkor is, ha full jó nőjük van.
2015. jún. 5. 11:40
 6/10 anonim ***** válasza:
én vagyok az uccsó, szval 3 komoly kapcsolatom volt eddig, mindegyik megcsalt, úgy érzem nem az én hibám mert szép is vagyok :-) és a szexben is teljesítettem vágyaikat, amikről persze tudtam, de mégis... nem merek belekezdeni még egy kapcsolatba, nem akarok csalódni újra
2015. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

bárcsak nekem lehetnének ilyen problémáim, hogy alkalmi viszonyaim lehetnek...

27 f

2015. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megint én, hihihi! azt is hozzátenném hogy nem is tudom mi lenne erre a megoldás, hiszen előfordulhat hogy beleszeretsz egy alkalmi partnere, akkor meg megint sz.r

tehát én most megbróbálok lányt keresni magamnak! amúgy L26

2015. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Érdekes hogy a lányoknak nincs egyetlen önálló gondolata sem amit saját kútfőből merítene.


Tehát a fiú megcsal, akkor le kell utánozni és vissza kell csalni ?


Ha valaki elkezd anyázni az utcán akkor eldönthetem hogy előveszem a kést és elvágom a torkát vagy pedig közömbös arccal tovább sétálok.


A helyzet adott, a fiú megcsalt te meg eldöntötted hogy te is megcsalod. A valóság az, hogy te ezt élvezed és a lelkifurdalásodat megpróbálod azzal palástolni hogy téged is megcsaltak különben rib.ancnak éreznéd magad.

Pedig ettől még nem vagy az, nyugodtan lefekhetsz bárkivel de attól még a megoldás nem ez.

Miért nem döntöttél inkább úgy hogy elhagyod őt és keresel egy normális fiút ?

Már hallom is az ellenvetést hogy a következő fiú is megcsal. Na és ?

Akkor tovább lépsz és megtalálod a magadhoz illő hűséges típust.


A legnagyobb tévedés az ember életében hogy a csalódást beépíti az életébe. Te mit szólnál hozzá ha a következő pasid nem merné kimutatni az érzéseit mert egyszer már megégette magát ezzel. Akkor most te fogod nyelni az ő lelki nyavalyáit és nem tudtok normális párkapcsolatot kialakítani mert ő lelki nyomorékot csinált magából téged pedig megcsaltak.

Nagyszerű recept, így kell tönkre tenni a saját és mások életét.


Én boxolni járok és ha kapok egy pofont akkor majd azt mondom hogy úristen soha többet nem jövök edzésre mert már multkor is megjártam.

Vagy a kisbaba is azt mondaná hogy soha többet nem merek megpróbálni felállni mert ma már 3-szor is elestem.

Ehelyett vigyorog egyet és addig csinálja míg megtanulja.


Ha nem tudnád az élet nem habostorta és nincs kolbászból a kerítés. A csalódással nem vagy egyedül, mindenki átéli jó sokszor aztán egy szép napon találkozol azzal akivel szeretitek és megértitek egymást.

2015. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is így érzek, de nem keresek sem alkalmi sem hosszútávú kapcsolatot. Jó egyedül!
2015. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!