Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda, kövér csajok, ti megnézitek a jóképű, edzett pasikat is? Elvárnátok, hogy párotok jóképű, edzett legyen?

Figyelt kérdés

2015. jún. 5. 10:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
"Ronda, kövér csajok..." ??? Te tényleg ennyire primitív vagy, vagy csak unatkozol?
2015. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
-1es: miért, szerintem nem léteznek ilyen csajok??
2015. jún. 5. 10:24
 3/21 A kérdező kommentje:
szerinted*
2015. jún. 5. 10:24
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Lehet hogy aki neked ronda és kövèr az màsnak a vilàg legszebb nője...Èn pl nem tartom magam rondànak és kovèrnek (lehet te annak tartanàl ha làtnàl) de tèny h van rajtam súlyfelesleg ès nem vagyok egy kifejezett jó nő...A pàrom viszont kifejezetten jókèpű, jókiàllàsú fèrfi , szóval tisztàban vagyok vele hogy nàlam külsőleg sokkal jobb csajt is kaphatna, de szerencsère neki nem ez szàmít :)
2015. jún. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ez nem teljesen relatív. Itt egy ronda kövér nő, mindenki rondának fogja tartani. Ha van 1% aki ehhez vonzódik, az nem érvényteleníti az általánosítást.

[link]

2015. jún. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
fúj, a hideg is kirázott ettől a nőtől :D
2015. jún. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
De attól még a képen szereplő hölgy is megnézheti a jóképű edzett pasikat. Báááár az én véleményem, hogy mostanában ezek a JÓKÉPŰEDZETTPASIK többet nézegetik magukat és az izmaikat mint az őket körülvevő világot. Ez inkább undi mint az hogy vki kövér vagy csúnya. De sokszor látok pl duci csajszit vékonyka fiúval. De kinek a pap, kinek a paplan...
2015. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
A ronda kövér férfiak miért hiszik, hogy nekik szupermodell jár?
2015. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
4%
Mert a férfiak felsőbbrendűek.
2015. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
9, én pl. nem hiszem, hogy "jár" bármi is (attól függetlenül hogy se kövér, se csúnya nem vagyok), viszont mégsem fogom magam azzal megalázni, hogy olyannal vagyok, aki nekem nem jön be.
2015. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!