Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet tenni, ha egykoron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha egykoron jóképű, most 31 éves férfi nagyon a fejére elkezdett hízni, holott nem kövér?

Figyelt kérdés
Mindig is viszonylag csinos arcom volt, vagy fogalmazzunk úgy, hogy pár tucat lány számára szimpatikus. A súlyom ugyanaz, mint 6-8 éve. Viszont ha a tükörbe nézek (sajna pont nincs párom és így elszomorít a látszat, mert nem ugyanaz, mint 8 éve)és látom, hogy totál megváltozott az arcom, sokkal vaskosabb, teltebb lett, mintha 100 kilós lennék, holott 77 kiló vagyok, 178 centisen. Ami súlyom is van az izom. Viszont mindenki mondja, hogy nagyon behízott az arcom és hiába fogyok, akkor is ilyen az arcom. Múltkor lementem 73 kilóra, ugyanolyan volt az arcom továbbra is, pedig nem vizes és nem zsíros. A korral jár ez? Pedig nem vagyok öreg.
2014. jún. 29. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Kenyér, nagymamám mindig azt mondta, hogy kenyértől hízik a pofi meg a poci.:))


Tényleg amiatt van, hogy szénhidrátot eszel, rossz ételeket, és ez a pofidon és a kezeiden látszhat meg a leginkább. Nem feltétlen hízás ez, hanem a rossz kaják miatti puffadás.


26N

2014. jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amin nem tudsz változtatni, azt el kell fogadnod. Minél többet foglalkozol vele, annál rosszabb.
2014. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el pártfőtitkárnak!
2014. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elég sok kenyeret eszek. Van rendes munkahelyem, sokat dolgozom. sokat is kell ennem. De nem engedem, hogy puttonyt eresszek.
2014. jún. 29. 11:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is rendes munkahelyem van, képzeld el, és mégsem eszek kenyeret.:D (első vagyok)


Legalább annyit változtass, hogy csak hétvégente egyél kenyeret/kiflit, ilyesmit. Hétköznap meg inkább húst egyél zöldséggel.


Tényleg fel vagy puffadva, ez az oka, meg ugye öregszel is. A volt csoptársaim (férfiak) úgy néznek ki, mint egy lufi, ez ilyen férfi dolog.:)

2014. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!