Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj az, ha bárki (akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha bárki (akár férfi, akár nő) olyasvalakit keres, akihez nem kell leadnia az elvárásaiból?

Figyelt kérdés
Azt jelenti ez, hogy néhány ember egyedül maradna? Igen. És, miért rosszabb egyedül maradni, mint egy tessék-lássék kapcsolatban? És miért baj, ha mindenki a számára legjobbat keresi? Ha valakibe beleszeret, és az eltér az álmaitól, akkor amúgy sem fogja érdekelni, egyébként meg miért érné be a maradékkal?
2015. jún. 6. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, csak ne picsogja tele az internetet, hogy nem találja a szerelmet. Az életben minden kompromisszumokkal működik, szerintem ez is. Nem azt mondom, hogy teljesen meg kell alkudni, mert én sem tudnék, de azért az igényeket lehet menet közben formálni.
2015. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Mindenki eldönti mit akar.Valakinek szüksége van egy párra,mindegy milyen,csak az érzelmi és egyéb szükségleteit biztosítani akarja.Valaki meg vár a tökéletesre,ami nem létezik.Lehet keresni a legjobbat,de az még nem azt jelenti hogy tökéletes lesz,minden kapcsolatban vannak gondok,alkalmazkodni kell,miegymás.És ebben a nagy tökély keresésben lehet hogy az mellett mész el,aki a legjobb lenne.
2015. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es, szerintem az ember azt érzi, hogy valaki boldoggá teszi, vagy nem. Tudod, a szerelem, mint a fingás: ha erőltetni kell, sz@r lesz.
2015. jún. 6. 10:14
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem biztos hogy érzed ki fog tenni boldoggá.Engem mindig azok tettek boldoggá,akikről nem is gondoltam volna az első időszakban :)
2015. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak azoknak baj, akik lusták tenni azért, hogy vonzók legyenek a másik nem számára.

Én megpróbáltam megalkudni, és nem ment. Nem voltam szerelmes, nem volt értelme az egésznek, az agyamra ment hamar.


Utána már csak azzal voltam hajlandó szóba állni, akit tökéletesnek éreztem. És láss csodát: találtam ilyet! Vele működik is a kapcsolatunk.


De ha nem találtam volna, akkor inkább lennék egyedül. Csak a társfüggők mellé kell mindenáron valaki, normál esetben az ember egyedül is megtalálhatja a boldogságát.

2015. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi baj nincs, ha tisztában van azzal, hogy igazából mi tenné boldoggá, ki illik hozzá.
2015. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!