Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen felületesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen felületesek a férfiak kapcsolatok kialakítása terén?

Figyelt kérdés
Ha abba a korba érnek, hogy komolyabb kapcsolatokat kezdeményeznek, elég kifogniuk 2-3 értéktelen lányt és máris azt mondják, hogy ilyenek a nők. Nem próbálkoznak tovább. Így hogyan találjunk mi, az előbbi csoportba nem tartozó nők megfelelő párt?

2015. jún. 5. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Biztosan nem az ilyen férfiak között fogod megtalálni a párod ergo nem vesztettél semmit és senkit.
2015. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

1. Ha valakit többször visszautasítanak nem 1x nem 2x hanem többször, akkor az egésztől elmegy a kedve, és már nincs semmi kedve beégetnie magát vagy felsülni.

2. A nők is ha tetszik nekik valaki félretehetik azt a női büszkeségüket és ők is nyugodtan kezdeményezhetnek, nem esik le nekik sem a gyűrű az ujjukról.

2015. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem felületesség, ilyen az emberi természet. Ha engem megvernek vagy kirabolnak kétszer-háromszor cigányok, én is úgy fogok beszélni, hogy "a" cigányok ilyenek-olyanok, noha jól tudom, hogy nem mind olyan. Mindenesetre kerülni fogom őket.
2015. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Azért nem mind ilyen felületes. Másrészt a 21. században egyre inkább afelé haladunk, hogy a nők is tehetnek aktív, kezdeményező lépéseket a párkeresés terén.
2015. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Kifogni 2-3 értéktelen lányt? Nos, elmagyarázom, hogy is van ez!


Ha egy lány, akit eleinte tök normálisnak gondolsz — a felfogása, a nézetei, a jövőképe valamennyien szimpatikusak — minden bátorságodat összeszedve kezdeményezel nála, és aki több hónapos ismerkedés alatt a kiváló manipulálókészségének köszönhetően full félreismerteti önmagát felépítve egy illúziót, egy totális hazugságvilágot — mert az első perctől kezdve megbízol benne, kitárulkozol neki —, amibe én, a "naiv kis puhapöсs" beleszalad, akkor azért úgy elgondolkodok rajta, hogy legközelebb érdemes-e kezdeményezni a nőknél, aki pont ugyanekkora geсiláda lenne velem.


Nem a nőkben csalódunk, nagy tévedés! ÖNMAGUNKBAN CSALÓDUNK, hogy a teljesen normálisnak hitt nőket ennyire félre lehet ismerni.

2015. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Jav.: akik pont ugyanekkora geсiládák lennének velem... Sorry.
2015. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%

Gyengék az emberek!Nincs bennük kitartás tisztelet a kivételnek!

Sok gyáva semmirekellő fog magának egy kettőt,aztán kikészülnek nem is próbálkoznak tovább.

Ez a véleményem.Félnek az emberek a saját érzelmeiktől is.Akkor meg mit várnak a másiktól.....

2015. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

szexre tökéletesek

felületes vagyok,mert nem mindenki olyan értékes mint én :d sajnos ez van :D


a jobbaknak nehéz,de ha könnyű lenne nem is lennénk ennyivel jobbak


de úgy te is találhatsz párt ha nem a segged mereszted :,D

nőként ugye a csodára várni a trendi


viccek vagytok :D

2015. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MolotovPunk ***** válasza:

Én most jöttem ki 1 éve egy másfél éves kapcsolatból és jelenleg még (mindig semmi kedvem egy új kapcsolathoz.)

Ezért.Az igazi meg általában akkor jön,mikor nem számítasz rá.Nekem általában mindig így volt.

Most meg elvagyok így,buli szórakozás van. :D


27/F

2015. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 PearlDiver ***** válasza:
#5 döbbenet módon egyet tudok érteni. De az a vicc hogy egy hónappal ezelőtt még vitába szálltam volna veled :-D
2015. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!