Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig lényegében a család és a jó nők miatt nem költöztem ki eddig külföldre, tudom,hogy ott esélyem se lenne ilyen kaliberű nőkkel egyáltalán leállni is nem ,hogy kezdeni , szóval tök csúnyák a magyar nőkhöz képest a külföldiek nagy átlagban . Félek,hogy a nyelvtudásom sincs olyan szinten,hogy ismerkedni tudjak vele vagy flörtölni, mit tegyek? Válasszam a pénzt?

Meg a külföldi nők a külföldi pénztárcához vannak igazítva ilyen szempontból pár ital áráért megkapsz egy magyar nőt nem is olyan rossz szerintem.



2015. jún. 6. 14:32
 1/4 CptTomato ***** válasza:
Rossz nőkkel kezdtél....szerintem menj nyugodtan ki....
2015. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát mondjuk egy angol nő egy magyarhoz képest rózsaszín vízilónak néz ki, nekem volt szerencsém látni az átlag amerikai nőket is háááát és azokat se úgy kell elképzelni mint egy hooters féle étterem flyerén a csöcsös csajokat
2015. jún. 6. 14:41
 3/4 CptTomato ***** válasza:
Ha komolyan ez a prioritásod és ilyen szűklátókörű vagy akkor hajrá..... feszengj még a kérdésen egy darabig.
2015. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

heee?

nem értem milyen prioritásomnak kéne lenni

alaposan körüljártam a kérdést, elvileg most vagyok fiatal, itthon ilyenkor lehet jókat nőzni kint meg,azért nem mindenki áll le egy másik nemzetiségűvel.

2015. jún. 6. 14:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!