Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem hogy sok nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem hogy sok nőnek tetszem, de ezt a tetszést aztán sosem tudom szexre, szeretetre, kapcsolatra váltani náluk?

Figyelt kérdés

Jól nézek ki, 2 méter magas, hosszúkás szőke hajú, jóképűnek mondott és végre már sportos alkatú srác vagyok és azért úgy érzem napi néhány csinos lány is megnéz magának. Amikor régen eljöttem gimiből, akkor tudtam meg hogy jó néhány szép lány volt évekig ott is belém zúgva.


Közelről viszont rossz a helyzet. A lányok hamar elveszítik az érdeklődésüket irántam. 3 lánnyal szexeltem az életben, akik 1,5 hónap, 1 hónap illetve 2 hét után hagytak el és nem igazán mondták miért. Azt gondolom valami extra hiányzik belőlem, ami miatt a nők vonzódni kezdenek egy férfihoz. Mindig igyekszem érdekes, izgalmas, vicces, játékos, de emelett érett és komoly lenni (és ezt a hátterem is alátámasztja, pl sokat utazom szabadidőmben vagy önállóan élek már nagyrészt).


De valahogy nem. A lányok néhány találkozó után valahogy megunnak vagy elkezdenek nem kedvelni egyszerűen és már nem akarnak velem találkozni. Pedig idén is eddig már 6 lánnyal jutottam el a csókig az első-második randikon, amikor még kedvelnek. Már az jár a fejemben hogy legalább minél hamarabb le kellene fektetni őket, mert ha úgy is otthagynak legalább egy kis szex legyen előtte.


2015. jún. 6. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Amiért én azt érzem tetszem a pasiknak mindenki mondja h ennek meg annak de nagyon tetszek még sem lép egyik sem irányomba egy fikarcnyit sem....pedig nem hiszem h olyan nagyon félni kéne tőlem.:/
2015. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján a kérdésed pontatlan, mert randizol és ágyba is viszed a lányokat, csak nem tudod megtartani őket.

Talán azért, mert nem magad válogatsz, hanem hagyod, hogy jött-ment lányok a külsőd miatt "kipróbáljanak".


Azzal próbálj kapcsolatot építeni, akivel agyilag is 1 szinten vagytok.

2015. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mert olyan meggyőződéseid vannak, amik alapján NEM tszel meg olyan gesztusokat, nem mondazs ki oylan mondatokat, ami alapján ez összejönne.

Nem nyilvánítod ki a szándékodat elég artikuláltan, és a nő nem is tud róla, hogy mit szeretnél tőle.

Én lány vagyok, de nekem is ez a problémám, én nagyon könnyen leszek nagyon jóban szinte bárkivel, kölcsönös vonzalomban sincs hiány, és mégis esetleges, nem szándékom szerinti, hogy valakvel szerelmes pár is tudjak lenni.:)

2015. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De van még egy másik oka is, amit itt nem kezdenék el magyarázni, mert nem viselkedésből ered, gyakorlatilag korlátozott ráhatásod van.
2015. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3.


Hű, ebben lehet valami. Általában úgy állok hozzá, hogy

1. Két egymást kedvelő ember jórészt szavak nélkül is megérti egymást.

2. A mai lányokat elriasztja az ha egy fiú komoly szándékokat mond ki szavakkal viszonylag az ismerkedés elején, pl pár randi után (szeretném ha a barátnőm lennél, nagyon kedvellek, fordítsuk komolyra a dolgot). Ilyet sosem csináltam de azért, mert úgy voltam nem is működne és csak rontana a dolgon. Nem tudom te kb erre gondoltál-e.

2015. jún. 6. 21:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem mi lehet a probléma, külső, belső rendben. Lehet, hogy a 3.-nak van igaza és a lányok valamit félreértenek, vagy te csinálsz, mondasz valami olyasmit, amiről még magad sem tudsz. Ha legközelebb lesz egy ilyen lány, azért kérdezd meg tőle, hátha segít.
2015. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A lényeg a kommunikáción van. Mindig kérdezd meg, hogy érezték magukat a randin, szeretnének-e folytatást és ezeket te is mondd el nekik.


Értelmesnek tűnsz, szóval nem gondolom, h az ígéretes külsőd után kiábrándulnak belőled. Szerintem ne csak ilyen-olyan szép lányokkal állj le, hanem olyanokat keress, akik szépek és értelmesek is, és komolyan érdeklődnek irántad.

2015. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Mindig igyekszem érdekes, izgalmas, vicces, játékos, de emelett érett és komoly lenni"

Nekem egyből az az érzésem támadt hogy megfelelni szeretnél,ezért nem is a valódi "lelazult,felszabadult" énedet mutatod a kiszemelt lánynak.Lehet hogy szimplán nem hozott még össze a sors a megfelelő partnerrel,azt semmiképp sem ajánlom hogy gyorsan fektesd le őket hogy legalább szex legyen..Legyél önmagad,ne igyekezz megfelelni és aki valóban hozzád illik az pont azért fog megszeretni amilyen valójában Te vagy..Senkinek sem felhőtlen a társkeresés,magamból kiindulva például..Szép,intelligens,emellett megértő és jó beszélgetőpartner vagyok,sok udvarlóm van de én sem találtam meg az "igazit"..Sok féreggel is összehozott már a sors sajnos,de ezek mind tapasztalatok..Tudunk tanulni belőlük..:) Mindenképp maradj önmagad,legyél laza és felszabadult és előbb-utóbb meg fogod találni a számodra megfelelő lányt :) 20/L

2015. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1-es én is ugynígy vagyok :/

Kérdező, szerintem lehet, hogy pont a külsőd miatt néznek meg sokan, vagy "próbálnak ki", de ezeknek a lányokak valószínűleg nem komolyak a szándékaik. A komolyabb, félénkebb lányok meg lehet, hogy túl jó pasinak tartanak, hogy kikezdjenek veled.

2015. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5: Igen, erre.
2015. jún. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!