Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol/hogyan érdemes ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogyan érdemes ismerkedni egyedülálló anyaként?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, hogy valaki megalkuvásból jöjjön velem össze "minden mindegy, csak legyen már valaki" alapon.


Viszont pl ma olvastam itt egy kérdésnél, hogy egy hanyatt fekvő csótánynak magasabb értéke van, mint egy gyerekes nőnek, továbbá rendszeresek a "nem tutujgatom más majmát" jellegű megnyilvánulások, amik eléggé önbizalomromboló hatásúak.

Nem akarok egy netes társkeresőre sem felregisztrálni, voltam l



2015. jún. 8. 14:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

*voltam eleget, nem jók a tapasztalatok.

Élőben viszont nincs rám írva. És mikor és hogyan érdemes elmondani, ha valakivel úgy alakulna?

2015. jún. 8. 14:44
 2/13 anonim ***** válasza:

nem lesz könnyű sajnos, de nem lehetetlen. akár itt is lehet ismerkedni, én itt sok aranyos csajt megismertem, igaz párról utólag már más a véleményem. :D

élvezd az életet, ne agyalj a párkeresésen, én se agyaltam, egyszer csak jött, és tök jó, h jött. :) Ilyen beszólások pedig mindig is lesznek, ahogy le is lesztek sok férfi által k**vázva, ha olyan napunk van, de ezeket nem kell felvenni, ha én minden oltást a szívemre vettem volna, amit kaptam, akkor már rég öngyilkos lettem volna sztem. :D

2015. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát elég hamar. Mert egy idő után úgyis vagy elszólod Magad, vagy menned kell, mert vége a babysitter munkaidejének.

Ha bejössz, akkor gyerekkel is. Ha meg csak emiatt nem, jobb is, hogy nem léptek komolyabb kapcsolatba. Ehhez lehet, hogy hosszabb idő kell. És elfogadodod magad, majd bátran lépsz ki a placcra.

Vagy tényleg eltitkolod, és éled a dolce vitát, és lesz egy ilyen kettős életed.

2015. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ne ebből az oldalból indulj ki szerintem.

nekem megy az ismerkedés élőben, nem akadály a gyerek. igaz, sokan hiszik, hogy elkeseredett vagyok és könnyű lesz lefektetni, csak erre hajtanak. de ki lehet szűrni az ilyeneket. sokan szeretnének normális kapcsolatot és nem zavarja őket a gyermekem.

azt viszont nem tudom megmondani mennyire működnének ezek a kapcsolatok, mert én nem keresek senkit.

mikor érdemes elmondani? minél előbb és természetes módon. ne úgy add elő mintha szégyellnéd, hátránynak éreznéd.

sok sikert:)

2015. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor tetszenek a kisgyerekes nők, szörnyen szexik tudnak lenni. Igazából idősebb, korosztályod beli férfiakkal kéne ismerkedned, mert ők toleránsabbak gyerekeddel kapcsolatosan. Bevallom, szexuálisan vonzanak a 30-40-es nők, de komolyabbat nem ígérnék nekik. Attól függ, milyen kapcsolat a célod. Szex, vagy élettársi...
2015. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

2: Sosem titkoltam el. Mindenki tudta, és volt kapcsolatom már, de azok netről voltak. Buliban ha ismerkedtem, is mindig elmondtam. De utána azokkal hiába randiztam (szex nem volt), nem lett semmi (3 ilyen volt, 2-t én küldtem el, 1 meg engem, mert 4 találkozás után korainak éreztem, hogy lefeküdjek vele.)

A kapcsolataim meg elég bonyolultak voltak. És félek az egésztől, de már nagyon rossz egyedül, arra viszont esélyt nem látok, hogy valahonnan "jöjjön", mert nemigen járok sehova.

2015. jún. 8. 15:01
 7/13 A kérdező kommentje:

5. Dugásra találnék bármikor...


A korosztály meg nem stimmel, 27 leszek, de kevesebbnek szoktak nézni.

2015. jún. 8. 15:10
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
off?? Azt hiszem, ha nem lennék nős és gyermekes, biztos randizni szeretnék Veled. És nem csak "azért". Valamiért. Nem tudom.
2015. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%

Kérdező ne hallgass ezekre, csak egy csomó önértékelési problémával küzdő kisfiú van itt.

Bevallom neked, régen mindig a gyerekes anyukákra hajtottam, és kivétel nélkül mindegyik megvolt.

persze az ember sose hosszútávra tervez egy anyukával, de amíg nincs más, jó ez is.

aztán ha lett normális lány, akkor továbbléptem.

ezt csinálja minden pasi.

a társkereső oldalakon ahol sok nő van fenn, külön vannak, akik csak a gyerekes anyukákra mennek.

ezt vedd figyelembe , ha társat keresel.

2015. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, és tisztelet a kivételnek, de ezek között nincs egy csomó pedofil? Sztem olyan nincs, h valaki csak úgy bukik a gyerekes anyákra. Vagy elfogadja, vagy nem. Esetleg olyan jóban lesznek, mint édes szülő és gyermek, de ehhez idő kell.
2015. jún. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!