Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol/hogyan érdemes ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogyan érdemes ismerkedni egyedülálló anyaként?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, hogy valaki megalkuvásból jöjjön velem össze "minden mindegy, csak legyen már valaki" alapon.


Viszont pl ma olvastam itt egy kérdésnél, hogy egy hanyatt fekvő csótánynak magasabb értéke van, mint egy gyerekes nőnek, továbbá rendszeresek a "nem tutujgatom más majmát" jellegű megnyilvánulások, amik eléggé önbizalomromboló hatásúak.

Nem akarok egy netes társkeresőre sem felregisztrálni, voltam l



2015. jún. 8. 14:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

9.

Velem ezt 1x játszotta el valaki. De akkor te sem lehetsz különb, mint az.


Aki képes várni, az bizonyítja, hogy tényleg kellek. A lelki szegényeket, akiknek mind1, csak nő legyen, meg "amìg nincs jobb, jó ez is" nagyon hamar kiszúrom.

De mint írtam, nem társkeresőzök. Úgyhogy nem sokat ér a kommented. Kb nem is a kérdésre válaszoltál.

2015. jún. 8. 15:58
 12/13 anonim ***** válasza:
Engem nem befolyásolna semmiben, hogy egy nőnek van gyermeke. Ezen biztosan nem múlna a kapcsolat. Persze az más kérdés, hogy a gyermek mit kezdene velem, elfogadna-e. A kapcsolat azonban ezen sem múlna. Érdemesebb az elején elmondani szerintem és korrektebb is.
2015. jún. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 omba ***** válasza:

Nekem volt már gyerekes anyával négy éves viszonyom... tök jó volt, amikor a gyerek rossz volt és ráförmedtem, hogy "kisfiam...." Erre nagyon aranyosan elmosolyodott, az ölembe ült, és azt mondta, hogy te ne m az apám vagy te a Pistike vagy."

Anyukának elment az esze.. azért lett vége.

A srácot meg sajnálom.

2015. jún. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!