Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 éves srác létemre még csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves srác létemre még csak csókig sem jutottam el. Ti mit gondolnátok egy ilyen emberről? Valami nincs rendben velem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy ilyen bezárkózó, antiszociális lény, van baráti társaságom, és majdnem minden héten eljárok valamilyen formában szórakozni. Ráadásul dolgozom is, ahol sok korombeli van, szóval ott is törekszem a kapcsolatok kialakítására. Sokan mondták már, hogy helyes vagyok, randijaim is voltak, de valahogy vdlami sosem stimmelt. Néha vannak fura dolgaim, de összességében egy kulturált, értelmes embernek tartom magam, aki nyitott a világ felé. Vannak hobbijaim, céljaim, és amennyire tudok, adok is magamra: próbálok igényesen öltözködni, nem vagyok elhízva, nem vagyok pattanásos, ügyelek a személyes higiéniámra stb.
2015. jún. 9. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
A férjem is ilyen volt. 22 évesen volt először barátnője. 3 kapcsolata volt előttem, csak egy volt kicsit hosszabb, kb. fél éves. Most 30 éves, remek férj és két gyerek csodálatos apukája! Türelem! Eljön a te időd is, csak ne add fel a keresgélést! :)
2015. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám hogy igen, van valami stikked, de nem feltétlenül rossz értelemben. Nekem 19 éves koromban volt először barátom, ma már kitolnám ezt a fiúmentes időszakot amíg csak lehet.
2015. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán az,h ronda vagy:D
2015. jún. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
4-es: Úgy látom, te sem olvastad el rendesen a leírást.
2015. jún. 9. 12:09
 5/10 Mumusan ***** válasza:
Ilyen az élet.
2015. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 22 évesen volt az első igazi párkapcsolatom. szerintem nem te rontod el, ezt nem lehet erőltetni, majd, amikor nem is számítasz rá! Addig meg maradj meg ilyen nyitottnak, légy pozitív kedves, ez a kisugárzás biztos sok lányra fog hatni ;)
2015. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Randi végén elbúcsúzáskor miért nem csókoltál meg eddig senkit? Ha más nem heccből, hogy ne kelljen ide ezt kérdésként feltenned. ??
2015. jún. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem gondolnék semmi rosszat róla. A leírásod alapján nekem elég normálisnak tűnsz, egyszerűen csak még nem találtad meg a megfelelő lányt, akit megcsókoltál volna, akivel kapcsolatot alakítottál volna ki.


Én 20 évesen csókolóztam először, 20 évesen volt először barátom (bár nem sokáig)...és még mindig 20 éves vagyok.


Maradj olyan, amilyen vagy, és legyél türelmes, mindennek eljön az ideje:)


20/L

2015. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 28 vagyok, és még én sem csókolóztam és nem is volt barátnőm.
2015. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Párnahuzat válasza:
Ne küzdj tesó, egyszer majd csak lesz valaki. Addig is legyen valami jó elfoglaltságod :D
2016. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!