Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik házasságig várni akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik házasságig várni akarnak a szexszel, ők vajon találhatnak párt maguknak, aki tényleg minden területen megfelel nekik?

Figyelt kérdés

Olyan sok kérdést olvasok itt, férfiak, nők vegyesen, sokan akarnak várni szexszel a házasságig. Némelyiknek vallási okai vannak, némelyiknek nem, de ami közös, hogy nincs szex, csak házasság után.


A gondolat aranyos, de lehet így találni igazán tökéletes párt?


Itt nem csak a szexre gondolok. Sok ember hanyatt-homlok menekül, ha azt hallja, hogy akár évekig és egy komoly ceremóniáig kell várnia a dologgal. Így jelentősen lecsökken a lehetséges jelöltek száma. És igen, ez abból a szempontból jó, hogy akkor aki marad, az valószínűleg ebben a kérdésben egyezik velük, de ez csak egy szempont a sok közül. Emberileg, ránézésre, összhang tekintetében, az általános őrültségi szintjét megnézve, ésatöbbi, ésatöbbi még millió dolog van, amiben egyeznie kell egy párnak, hogy abból jó kapcsolat, idővel házasság legyen.


Én a párommal nagyon egy hullámhosszon vagyok, megdöbbentő, hogy létezhet ennyire azonos két ellenkező nemű ember. De ha házasságig várni akartam volna a szexszel, akkor bár megismertem volna, valószínűleg messziről ábrándoznék róla, hogy ó, milyen jó páros lennénk együtt, de sosem jöttünk volna össze, ténylegesen sosem lettünk volna egy pár. A házasságig semmiképpen sem jutottam volna el vele, mert bár minden tekintetében tökéletes számomra, azért nem venne zsákbamacskát.


Nem tudom, érthető-e a kérdésem, elnézést, ha zagyva lett.


2015. jún. 9. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. De majd azt hazudják. Saját maguknak is.
2015. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

edes hogy aggodsz.

tobb jelentkezot is vissza lehet utasitani megis van es lesz es ez egy orok korforgas lehetne mig nem valaszt az ember valakit nem szegenyes a valasztek es csak egyet kell nem tobbet es ha megismerjuk azt az egyet egy pillanatat se banjuk majd hogy vartunk ra.


minden ember mashogy gondolkodik.

en most se banom hogy varok ra es soha nem is fogom mert amit nyujthatok az csak ot illeti.

es tudod hogy hivjak ot? az IGAZI!.


nem erdekel ha emiatt leszolnak vagy furcsan tekintenek ram de en ebben nagyon is hiszek.

2015. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De ha az IGAZI pont azért nem jön össze, mert neki fontos a szex, neked meg nem? Ezt írtam az utolsó előtti bekezdésemben, nekem a párom az IGAZI, és elszalasztottam volna, ha nem akarok szexelni még évekig, amíg el nem érkezik az esküvő ideje.


Most lehet vitatkozni azon, hogy vajon lehet-e valaki IGAZI, ha nem tiszteli az elképzeléseid és nem vár meg, de ismételten, ez csak egyetlen egy szempont, a párkapcsolatokhoz ennél sokkal de sokkal több kell, hogy stimmeljen.


És ha kevesebb ember közül lehet választani, akkor az esélyek az IGAZI megtalálására is csökkennek.


Vagy nem így van?


Nem aggodalom szülte a kérdésem, puszta kíváncsiság :D

2015. jún. 9. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez kb. olyan mint összeházasodni 4 hónap után, vagy összeházasodni anélkül, hogy együtt laktak volna. Van esély, csak kisebb.


Én nem foglalkoznék ilyen nővel, mégcsak nem is a szex miatt, mert azt még elviselném talán, ha mondjuk betegség miatt kellene várni, hanem mert nem akarok egy vallási (vagy akármilyen) fanatikussal élni. Nekik viszont annyiból jó, hogy legalább megtalálják egymást.

2015. jún. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!