Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen szar emberek is találhatnak párt?

Figyelt kérdés

Persze radikális változás nélkül gondoltam. Magamról van szó, elég ganajra sikeredtem, és el sem tudom dönteni, hogy a külsőm, vagy a belsőm a nagyobb gáz. Önsorsrontó, önsajnáltató, unalmas, béna srác vagyok, voltam, és talán leszek is. Mindent megunok rövid idő alatt, nem igazán szeretem az embereket, bár ez kölcsönös, mert engem sem szerettek túl sokan. Pedig nem mondanám magam hülyének, meg jószívű is voltam, csak sokan visszaéltek vele, és meguntam a jópofizást.


Tehát addig, míg nem változom meg gyökeresen (ami nem célom, mert az nem én lennék), ne is keressem a partnerem a hétköznapokra? Alkalmi kalandokra sincs lehetőségem a külsőmből kiindulva (összetettebb annál a probléma, hogy eddzé').


21/F



2012. dec. 24. 13:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem.


Ezért nem: [link]


Amúgy ikrek jegyű vagy?

2012. dec. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ui: nem vagyok elkényeztetve, napról napra élek, nem volt sosem jó sorom, mielőtt ezt megkapnám...
2012. dec. 24. 13:11
 3/18 A kérdező kommentje:
1. Skorpió. De ezt már elolvastam.
2012. dec. 24. 13:11
 4/18 anonim ***** válasza:
mutasd a pofáád!!!! xd
2012. dec. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4. Minek az nekeeeed?! Visszamenjé'! :D
2012. dec. 24. 13:40
 6/18 anonim ***** válasza:
küldj már képet..lehet hogy nem is vagy csúnya :p
2012. dec. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ha írsz egy privátot, szívesen küldök!

(Nem kéne, hogy ismerjem a felhasználód, így szűrlek ki.)

2012. dec. 24. 13:52
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem hiszek benne. Egyszerüen vannak emberk, akik nem párkapcsolatra születnek, függetlenül attól,hogy vágynak- e rá vagy sem. Ez van. A párkapcsolat kb. az emberek 30 % ának való. De kb. 90% él párkapcsolatban élete során minimum egy alkalommal nagy általánosságban. De a zöme sleejtes felületes viszony, nem életképes hosszútávon, vannak akik meg még a küszöbéig sem jutnak el.

Főleg a belső hiányosságod okozza leginkább a veszted. Én elég jó vagyok külsőben, de belső tulajdonságokban eléggé rohadok. Patkány vagyok. Nem megy. Változtatni belül meg nagyon nehéz ügy, szinte semmi kilátás nincs rá. csak fizetős amrad így. Semmi több. Szerintem te se álmodj.

2012. dec. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Önsajnáltató, panaszkodó ember senkinek nem kell, és tökmindegy, hogy fiú-e vagy lány, szép és gazdag-e - maximum kitartásra és dugásra, te meg gondolom nem ezt keresed.


A normális lányok tervezni és nevetni akarnak veled, élvezni az élet örömeit, bizalmat adni és kapni. Nem mindennap fröcsögni az élet nehézségein. Én is egyik napról a másikra élek, mégsem panaszkodom, és lám: párom is van. Ha elkenődök, ő felhúz. Ennyi az egész, tegyél a sorsrontásod ellene és akkor majd lesz, akinek kelleni fogsz.

2012. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Én sem mindig vagyok ilyen, csak mikor marhára egyedül érzem magam. Nekem egy társ lenne a gyógyír, azt hiszem.


Csak így nehéz találni.

2012. dec. 24. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!