Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet hogy már sohasem fogo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy már sohasem fogo megbízni a férfiakban?

Figyelt kérdés

Életem első szerelme elég nagy csalódással végződött. 2 évig voltam a a fiúval, és volt egy legjobb barátnője, aki miatt ideges is voltam, de mindig megnyugtatott hogy nem mozdulna rá soha. Én ezt el is hittem. De később kiderült kiderült hogy állandó jelleggel megcsalt. Ekkor még tini voltam, tehát eléggé padlóra vágott a dolog, meg abszolót nem ilyennek ismertem meg.

A következő kapcsolatomban (hoszonévesen) a legjobb barátnőm rá volt kattanva a pasimra, bár ezt sohasem beszéltük nyíltan, de mindenki számára egyértelmű volt, és amikor összejöttem a sráccal a barátnőmmel megromlott a kapcsolatom, csúnya solgokat csinált, csak hogy a srác megutáljon engem. VÉgülis szakítottunk, és a keze a csajnak is benne volt, és volt a a szakítás elótt, amikor már vitáztunk, persze a barátom pártján. Ők azóta is joban vannak, bár nem igazán zavar.

A mostani kapcsolatom: A párom és az exfelesége tartja a kapcsolatot, igazából én nem szivesen találkozom a nővel, de a párom mindig ragaszkodik hozzá hogy együtt legyünk, miközben tudja hogy én nem szivesen vagyok benne.... amikor azt kell hallgatni hogy amikor együtt voltak akkor mi volt... meg hogy milyen régóta ismerik már egymást, meg stb...

A problémám az, hogy eléggé kezdek kiábrándulni a férfi nemből, mert eddig mindig volt egy harmadik lány, és úgy érzem hogy mindig én voltam/vagyok a harmadik. Amúgysem vagyok egy veszekedős fajta nő aki irányít, de kicsit betelt a pohár ahogy ezt így végiggondoltam, és félek hogy megint egy nő miatt nem fogok bízni a páromban....

járt már valaki hasonló cípőben?


2015. ápr. 6. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts. Volt 2 csalódásod, na és akkor. Kicsit olvasd már úgy a kérdésed, mintha egy idegen írta volna ki és rájössz, hogy mekkora szamárságot kérdezel.
2015. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a pároddal, hogy ez zavar téged. :) előbb-utóbb minden rendbejön, nem fog senki közbeavatkozni és boldog leszel. :)
2015. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!