Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy csalódás után hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy csalódás után hogy tudnék újra megbízni a férfiakban?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán kihasznált egy fiú, akit én szívből szerettem. Annyira hittem benne, soha nem gondoltam volna hogy így fog velem bánni. Ennek már 2 éve. Azóta hiába próbálok ismerkedni, semmi bizalmam nincs a pasik felé, egy szavukat sem tudom elhinni, a legapróbb bókot is kételkedve fogadom. Persze ez látszik is rajtam, nagyon negatívnak és megkeseredettnek tűnök. De az is vagyok, még mindig fáj ami történt, teljesen összetörtem lelkileg és megalázva érzem magam, így meg képtelen vagyok kapcsolatot kialakítani. Félek hogy megint becsapnak és bántanak. Hogyan lehetnék túl ezen? Nem szeretnék egyedül lenni, hiányzik a szerelem.

2015. máj. 24. 19:17
1 2
 1/20 Interferencia ***** válasza:
72%
1 pasi használt ki a 3500000000-ból.
2015. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%

Előbb tegyél magadban rendet kedves. :/

22/F Utána rám írhatsz.

2015. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni.Egy ilyen kiábrándulás,csalódás mindenki életében előfordul.Én személy szerint arra jöttem rá,hogy a szerelem,párkapcsolat nem normális dolog.Szeretnénk annak hinni,de nem az. :(

28F

2015. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Jah 1 a több millióból :)

Nem úgy tűnik amúgy mintha te akarnád is.

Gondolom elmúltál már 18 nem?

2015. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%

Gyerekkorod hogyan telt?

Mennyi idős vagy?

2 év kicsit soknak tűnik...azért kérdem.

Fel a fejjel :)

2015. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%
Nálad agyi gondok vannak már ne is haragudj de egy pasi és ez már 2 éve tart....
2015. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem érted meg, hogy nem minden ember egyforma, sehogy.
2015. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell tanulnod bizni! Nem mindenki olyan!

Arra vigyázz ne mással fizettesd ezt meg!

53/f

2015. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nagyon a szívedre vetted,ha ennyire összetörtél miatta,és ennyire sokáig szenvedsz.Pedig csak az idődet pocsékolod.Tudom,én is ebben a csónakban evezek,és érzem,hogy ez rossz út.Talán meg kéne próbálkoznod egy kapcsolattal,akkor is,ha eleinte kételkedsz benne,hogy menni fog.Aztán lesz,ami lesz.
2015. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Sok jót szólnak a korábbiak, hogy egy miatt az összesre általánosítasz, hogy ne a következőn állj bosszút...



nekem egy harmadik kérdésem lenne. hány évet akarsz még elvesztegetni az életedből önsajnálatra, és attól való félelemre, hogy megismétlődik? megéri a srác aki átvert azt, hogy éveken át megvonod magadtól a boldog párkapcsolat esélyét, azt, hogy megismerj egy srácot, akivel tényleg boldog lennél?

2015. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!