Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kezdeményez nálam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kezdeményez nálam egy férfi sem, akinél én próbálkozom, azon meg egyből látszik, hogy nem kellek. Szeretnék kapcsolatot már évek óta, de így esélytelen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk jó lenne kicsit többet tudni rólad, mert így nem lehet megmondani. Lehet, hogy valami taszító van a viselkedésedben/kinézetedben, ami miatt menekülnek előled, de lehetne rajta változtatni, csak te nem tudod, mi a baj. Szerintem próbálj egy elfogulatlan illetőt keresni, akiben bízol- esetleg ellenkező nemű- és tud neked építő jellegű kritikát mondani.

Egyébként meg a külső nem lehet probléma, ha a belsőd és a kisugárzásod rendben van ( én 95 kg vagyok és 3. barátom van most), szóval először az önértékelésed és a belső tulajdonságaid tájékán javaslom, hogy körbenézz :)

2015. jún. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor ne csak a legjóképűbbeknél próbálkozz,hanem talán a kevésbé jó kinézetűek között is keress.

Másrészt attól is függ hogyan nézel ki,milyen testalkat,öltözködés stb...

2015. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, csak annyit mondhatok erre a kérdésre, hogy írj nekem, mert nekem sem mennek a dolgok a nők terén (sem). Végül is nem veszíthetsz semmit.
2015. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hacsak nincsen valami nagyon feltűnő szépséghibád (de akkor meg tudnád, hogy az az oka és nem tetted volna szerintem fel a kérdést); nem vagy túl "rámenős"? A férfiak nem szeretik ha lerohanják őket. Kezdeményezni lehet, meg nem kell kamuból előadni hogy nem jön be, ha tetszik az illető, de ha érzik a kétségbeesést, az taszító.
2015. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!